آرشيو خبر صفحه بین الملل داخلی
۱
امتیاز مثبت 
۱
 
Share/Save/Bookmark
افشای تلفات حمله ای که دوهفته پیش انجام شده است؛
هلاکت20افسراسرائیلی با اصابت اسکاد یمنی
شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۸
یکی از منابع خبری آمریکا فاش کرد: علاوه بر فرمانده نیروی هوایی عربستان، ۲۰ افسر اسرائیلی و ۶۰ نظامی سعودی در اصابت موشک اسکاد ارتش یمن به پایگاه هوایی خمیس مشیط در استان عسیر عربستان کشته شدند.
هلاکت20افسراسرائیلی با اصابت اسکاد یمنی
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:این حمله دو هفته پیش انجام شد. نشریه خبری وترنز اعلام کرد: افسران اسرائیلی برای کمک به ارتش سعودی در پایگاه هوایی خالد بن عبدالعزیز مستقر بودند.

افسران اسرائیلی هم به تهیه طرحهای حمله به مناطق مختلف یمن با سلاحهای ممنوع بین المللی ساخت اسرائیل کمک می کردند. وترنز نوشت موشک

اسکاد به دقت به هدف خود اصابت کرده و بر خلاف ادعای عربستان رهگیری و سرنگون نشده بود.

این پایگاه اینترنتی خبری آمریکایی نوشت محمد الشعلان فرمانده نیروی هوایی بر اثر اصابت موشک اسکاد یمن به پایگاه هوایی خالد کشته شد.

وترنز نوشت:  منابع سعودی مستقر در نیویورک نیز کشته شدن الشعلان را در این پایگاه تأیید کردند و گفتند جسد الشعلان و افسران و سربازان بر اثر این حمله موشکی سوخته بود.

م
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر
کد: 283333
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۲۳:۴۱:۰۲
باید با موشکها تمامه پایگاههای عربستان مورد هدف قرار گیرد ضمنا زدنه ریاض فراموش نشود.من که دارم برای موقعه جنگ روی حمله به ماهواره های جاسوسی امریکا واسراییل و از کار انداختنشون کار میکنم چون اونا چشمای دشمنند و منطق حکم میکنه اول باید چشمه دشمن رو کور کرد بعد به مقابله باهاش پرداخت. (7631)