آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
۳
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اسیدپاش اصفهان دستگیر شد
يکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۶
یک متهم دستگیر شده اسیدپاشی اصفهان به جرم خود اعتراف کرد
اسیدپاش اصفهان دستگیر شد
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:  یک منبع آگاه با اشاره به رفتارهای مجرمانه و خشن متهم دستگیر شده، از اعتراف وی خبر داد و گفت: گرچه متهم دستگیر شده به جرم خود اعتراف کرده است ولی هنوز به طور قطع و یقین نمی‌توان وی را عامل اسیدپاشی اصفهان دانست.
printنسخه قابل چاپ

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با تسنیم، در واکنش به اعلام خبر دستگیری مظنون اصلی اسیدپاشی اصفهان، اظهار داشت: در حال حاضر یک متهم که رفتارهای مجرمانه و خشنی نسبت به زنان داشته است، دستگیر شده است.

وی که نخواست نامش فاش شود، تاکید کرد: گرچه متهم دستگیر شده به جرم خود اعتراف کرده است ولی هنوز به طور قطع و یقین نمی‌توان وی را عامل اسیدپاشی اصفهان معرفی دانست.

این منبع آگاه در پایان خاطرنشان کرد: موضوع کماکان در دست بررسی است و فرضیه انجام اسیدپاشی توسط این متهم، در حد گمانه و ظن است.

به گزارش تسنیم روز گذشته نیز وکیل پرونده اسیدپاشی با اعلام خبر تایید مشخصات فرد دستگیر شده با عامل اسیدپاشی توسط قربانیان، از تحت بازجویی قرار داشتن این متهم خبر داده بود.
ش

 
کد: 283608
 
ثاقب
۱۳۹۴-۰۴-۰۱ ۰۳:۵۰:۴۶
نباید زیر مشت ولگد وفشار بازداشتگاه از کسی بزور اقرار گرفت.باید در کمال ارامش خاطر وبا اختیار کامل اعتراف به جرم کند. (7449)
 
مردم
۱۳۹۴-۰۴-۰۱ ۰۹:۵۱:۰۷
خوب این هم شدخیریاخبرمرگ إ؟ (7453)
 
Turkey
۱۳۹۴-۰۴-۰۸ ۱۴:۳۶:۴۸
با شلاق اعتراف کرده بیجاره به جرم برادران بسیج هم باید اعتراف کند (7567)