آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
۷
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پاسخ حجت الاسلام طائب به توهین هاشمی
دوشنبه ۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۲
رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با انتقاد از توهین هاشمی به دولت احمدی‌نژاد، گفت: همان روحانیتی که ۸۴ از احمدی‌نژاد حمایت کرد، پیش‌تر حامی هاشمی بود؛ روحانیت در مقابل اشتباهات هاشمی به مراتب بیشتر از اشتباهات احمدی‌نژاد تسامح داشته است.
پاسخ حجت الاسلام طائب به توهین هاشمی
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با اشاره به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی که دولت 8 ساله احمدی‌نژاد را به مرض های تشبیه کرده بود، گفت: به نظرم بعد از آنکه شورای نگهبان، صلاحیت آقای هاشمی را به دلیل ناتوانی جسمی و کهولت احراز نکرد، دیگر ضرورتی ندارد که به اظهارات آقای هاشمی اعتراض کنیم چرا که ایشان چندین وقت است که حرف‌های خلاف تاریخ و عقل می‌زند که نشان می‌دهد هیچ فکری پشت آن نیست.

وی با بیان اینکه اظهارات هاشمی رفسنجانی علیه دولت احمدی‌نژاد درباره مسائل اقتصادی بود، افزود: آنچه آقای هاشمی درباره وضعیت اقتصادی دولت آقای احمدی‌نژاد مطرح کرد از ایشان پذیرفته نیست چرا که اولاً، این ادعا باید توسط اقتصاددانان مطرح شود که تاکنون مطرح نشده است و تانیا وضعیت نامناسب اقتصادی که در دولت سازندگی بنا گذاشته شد اثرش به دولت احمدی‌نژاد هم رسید.

طائب با اشاره به اظهارات هاشمی رفسنجانی که روحانیت را به دلیل حمایت از احمدی‌نژاد متهم کرده بود، تاکید کرد: همان روحانیتی که سال 84 از آقای احمدی‌نژاد حمایت کرده بود، در انتخابات که هاشمی پیروز شد نیز از ایشان حمایت کرده بودند لذا متهم کردن روحانیت قابل قبول نیست. روحانیت از نقاط قوت دولت احمدی‌نژاد حمایت کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: اگر آقای هاشمی مطالعه‌اش را بیشتر کند متوجه خواهد شد که روحانیت در مواجهه با دولت ایشان و احمدی‌نژاد، بیشترین تسامح را با دولت سازندگی داشتند و انصافاً در مقابل اشتباهات احمدی‌نژاد هیچ تسامحی نکردند در حالی درباره سیاست‌های غلط هاشمی، تسامح زیادی کرده بودند.

وی افزود: آقای هاشمی در حالی روحانیت را به حمایت مجدد از احمدی‌نژاد حمایت می‌کند که باید گفت، متاسفانه برخی روحانیون نزدیک به ایشان، علی‌رغم بینات فراوان از هاشمی حمایت می‌کنند.

انتهای پیام/

د

منبع : تسنیم
کد: 283987
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۱ ۲۰:۱۸:۰۸
ایا شما کهولت سن ندارید (7462)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۱ ۲۱:۱۴:۵۵
اصولگرایان فراموش نکنن که اگه احمدی نژاد نبود شکست سختی خورده بودن و هنوز هم در همان موقعیت قرار دارن و بلکه پایین تر . شرایط روز با زمان قدرت اونا خیلی متفاوت شده و اگر خودشونو با شرایط جدید نتونن تطبیق بدن شکست های سخت تری در پیش رو دارن پس چاره ای ندارن جز اینکه به امثال احمدی نژاد پناه ببرن و نه مهره های سوخته خودشان. ضمنا گفتمان و تفکرشون هم باید اصلاح بشه. والا به همین راحتی همه چیز از دست می ره. (7466)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۴۰:۳۱
اقاي طائب اگر آقاي هاشمي به زعم شما الان اين حرفها را ميزند شما كه هميشه بدون فكر خرف ميزني و به قول مشهور .... مي گيري. ضمناً يكي از كساني كه صلاحيت ايشان را احراز نكرد اقاي جنتي است كه همسن باباي هاشمي رفسنجاني است پس به استناد همين حرف اين عدم احراز صلاحيت بوداره!!!!!!! (7471)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۲ ۰۱:۴۷:۰۳
مگه بنده خدا جنتی گفته که میخواد رئیس جمهور شه؟! (7920)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۰۸:۴۲:۴۳
رطب خورده کی منع رطب کند، سن جنابعالی چقدره بهتری یه نگاهی به شناسنامه ات بکنی. (7574)
 
Romania
۱۳۹۴-۰۴-۱۰ ۰۵:۳۱:۰۹
آقا شما چکار به سن و سال این آدم دارید الحق راست میگه وضعیت حکومتی اقای هاشمی که خیلی بدتر بوده بنیانگزار فساد مالی از حزب ایشان بوده بدتر از احمدی‌نژاد (7592)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۳ ۰۴:۴۲:۵۶
به جای اینکه به فکر مردم باشند مثل بچه کل کل می کنند. (7635)