آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
۵
امتیاز مثبت 
۲
 
Share/Save/Bookmark
«از شایعه تا واقعیت»؛
این تصویر مقام معظم رهبری «جعلی» است
دوشنبه ۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۹
مجددا تصویری از رهبر انقلاب منتشر شده است که مدعی شده ایشان در حال بازدید از صفحه فیس‌بوک سایت KHAMENEI.IR هستند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:به تازگی برخی کاربران شبکه های اجتماعی خواسته و یا ناخواسته به یکی از شایعات چند سال پیش فضای مجازی دامن زدند. این مخاطبان با انتشار تصویری از رهبر معظم انقلاب مدعی شدند که ایشان در حال تماشای صفحه سایت KHAMENEI.IR در فیس بوک هستند.
 
 
این تصویر رهبری «جعلی» است
 
 
واقعیت این است که تصویر مذکور جعلی و اصطلاحا فتوشاپی بوده است؛ این تصویر مربوط به بازدید رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه فناوری‌های راهبردی در اسفندماه سال ۸۹ است که پس از چند سال دوباره در شبکه های اجتماعی بازنشر داده شده است.
 
 
این تصویر رهبری «جعلی» است
 
 

د
منبع : باشگاه خبرنگاران
کد: 285659
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۰۰:۲۸:۵۳
من اهل فیس بوک نیستم اما می خوام بدونم اصلا سایت KHAMENEI.IR وجود داره؟ (7571)
 
د,ز
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۰۱:۴۸:۲۵
تو رو خدا نگین این حرفو زشته اون تصویر اصلی به نظر خود تون خیلی اماتور درستش کردن نصف صفحه سیاهه از پایینم که ماشاالله به هنرتون (7573)
 
من نه منم نه من منم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۱۰ ۰۹:۵۶:۲۹
نه عزیز اون بالایی جعلیه برو ببین شفافیت عکس پایین رو که اصله و بالایی چون کار شد کیفیت اول اش رو از دست داده بعدش اون آقایی که دارند توصیح می دهند معلومه دارند توضیح علمی می دهند تا ژورنالیستی و حالت پرسش گری رهبر هم به علمی بیشتر می خوره تا اجتماعی و خیلی چیزای دیگه که ... بماند اصلا بعدش مهم نیست . (7597)
 
عباسی108
۱۳۹۴-۰۴-۱۴ ۰۹:۵۷:۳۶
تو رو خدا دست ازاین بچه بازیها بردارید این اونه اون اینه حالا مگه چی شده آیا رهبر حق ندارد سایت خودش را بازدید کند چطور اوباما را را این طوری نمی بینید که جفتک چارگوش بیندازد برای این و اون تو عکساش شاخ و دم بگذارد با زیرشلوار برود همبرگری سرکوچشون نمی دونم هزار تا ادا بازی و ملق بازی جلوی دوربین دربیاورد چیزی نمی نویسید و واکنشی نشون نمی دهید تازه به به و چه چه میکنید حالا این بنده خدا در حال دیدن سایتشان است که واقعا سایت خوبی است .بابا یک ذره انصاف داشته باشید. (7664)
 
علی
۱۳۹۴-۰۴-۱۵ ۰۰:۳۴:۵۳
جعلی باشه یا نباشه..چی میدن به ما...بیت المال مگه دست ماست دست اقازدهاست (7681)