آرشيو خبر صفحه تهران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آقاتهرانی خبر داد
برگزاری جلسه موتلفه،‌ جبهه پایداری و جمعیت ایثارگران به میزبانی جبهه پایداری/ دیدار با رئیس جامعه مدرسین بعد از ماه رمضان
شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۲
دبیرکل جبهه پایداری گفت: نشست سه جانبه حزب موتلفه اسلامی، جمعیت ایثارگران و جبهه پایداری برای رسیدن به وحدت حداکثری به میزبانی جبهه پایداری برگزار شد.
برگزاری جلسه موتلفه،‌ جبهه پایداری و جمعیت ایثارگران به میزبانی جبهه پایداری/ دیدار با رئیس جامعه مدرسین بعد از ماه رمضان
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری با اشاره به برگزاری جلسات متعدد جبهه متبوعش برای رسیدن به وحدت و انسجام زیر نظر جامعتین گفت: نشست سه جانبه حزب موتلفه اسلامی، جمعیت ایثارگران و جبهه پایداری سه شنبه هفته گذشته (9 تیرماه) در دفتر این جبهه برگزار شد.

وی افزود: در این نشست حاضرین براساس چارچوب‌های توافق شده، برآن شدند تا ساز و کار حقوقی و سیاسی ائتلاف حداکثری هرچه سریعتر شکل گیرد.

دبیرکل جبهه پایداری در ادامه به دیدار با رئیس جامعه مدرسین اشاره و خاطرنشان کرد: دیدار این سه تشکل سیاسی با رئیس جامعه مدرسین بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس، حزب موتلفه اسلامی، جمعیت ایثارگران و جبهه پایداری پیش از این با آیت‌الله موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز و آیت‌الله مصباح‌یزدی رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) دیدار کرده‌‌اند.

انتهای پیام/

د


 
منبع : فارس
کد: 286683