آرشيو خبر صفحه بین الملل داخلی
۴
امتیاز مثبت 
۱
 
Share/Save/Bookmark
لباس عجیب موگرینی درعربستان
سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۶
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در سفرش به عربستان با لباسی در سخنرانی حاضر شد که بسیار تعجب اور بود و حالا باید دید اگر ایشان به ایران سفر کنند باز هم با این گونه پوشش خواهند آمد و یا مرغ همسایه فقط غاز است.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در سفرش به عربستان با لباسی در سخنرانی حاضر شد که بسیار تعجب اور بود و حالا باید دید اگر ایشان به ایران سفر کنند باز هم با این گونه پوشش خواهند آمد و یا مرغ همسایه فقط غاز است.
 
به گزارش خبرگزاری فرانسه، «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا قرار بوده است امروز در عربستان با مقامات سعودی دیدار کند.

خانم موگرینی در این دیدار سخنرانی در مورد موضوعات مختلف و مداخله جویانه در ضمینه ایران صحبت کردند که بتواند در دیدار با مقامات سعودی و وزیر خارجه عبستان درباره توافق هسته ای گروه 1+5 با ایران به گفتگو بپردازد تا نگرانی های آنها را درباره توافق اخیر بر طرف کند.

موضوع و محور یمن یکی از نکاتی بوده که در این سخنرانی به ان اشاره شده است.

بنابر این گزارش موگرینی روز سه شنبه از عربستان راهی ایران خواهد شد تا درباره اجرایی کردن توافق هسته ای اخیر به رایزنی با مقامات ایرانی بپردازد .

یکی از موضوعات حاشیه این سفر نحوه پوشش خانم موگرینی در حین سخنرانی بود و حالا باید صبر کرد ودید که ایا در ایران نیز به فرهنگ ملت ایران احترام خواهد گذاشت یا خیر.
م
منبع : باشگاه خبرنگاران
کد: 291182
 
سیامک
۱۳۹۴-۰۵-۰۶ ۲۳:۲۰:۳۲
لباس وپوشش موگرینی در ایران شمارو راضی کرد یا هنوز هم میخاهید بهانه های بنی اسراییلی بگیرید؟ (8072)
 
۱۳۹۴-۰۵-۱۰ ۲۳:۳۵:۳۰
خوو حالا که چی؟ (8143)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۰ ۱۰:۲۷:۱۲
لباس احرامه ! (8126)
 
۱۳۹۴-۰۵-۱۰ ۲۳:۳۴:۵۲
خخخخ (8142)