آرشيو خبر صفحه بین الملل داخلی
۲
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
on islam گزارش داد:
سوء استفاده مشهورترین مدل دنیا از حجاب
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۲
در کشوری که حتی مسلمانان نیز مجاز به استفاده از پوشیه و برقع در مکان های عمومی نیستند، یک مدل زن که تصاویر برهنه اش تمام اینترنت را پر کرده است به راحتی از این پوشش استفاده کرد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: گران ترین مدل زن دنیا برای در امان ماندن از دست عکاس ها، با پوشش اسلامی برقع به فرانسه رفت.

بر پایه این گزارش، "جیزل بوندشین" مدل 35 ساله برزیلی که بالاترین دست مزد را در میان همکاران خود دارد برای اینکه عکاسان متوجه حضور او در فرانسه نشوند با حجاب کامل اسلامی و پوشیه به این کشور رفت. او قصد داشت که جراحی پلاستیک سنگینی انجام دهد و برای اینکه این مساله را از دید دیگران پنهان نگه دارد دست به این اقدام زد.

 

این عمل مدل برزیلی باعث عصبانیت بسیاری از مسلمانان در فرانسه و سایر کشورها شد. در کشوری که حتی مسلمانان نیز مجاز به استفاده از پوشیه و برقع در مکان های عمومی نیستند، یک مدل زن که تصاویر برهنه اش تمام اینترنت را پر کرده است به راحتی از این پوشش استفاده کرد.

 

"محمد عبدالله کمال" مسئول مرکز اسلامی نیویورک با بیان اینکه او بخاطر دستورات اسلامی پوشش اسلامی را بر تن نکرده گفت: «این خیلی بد است که شخصی یک لباس مقدس را برای یک هدف زشت بر تن کند.»

 

یکی از دلائلی که باعث شده که مردم از این رفتار ناراحت شوند زمان آن بوده است. این مدل بد نام برزیلی در ماه مبارک رمضان از پوشش مقدس مسلمانان برای مقاصد خود استفاده کرده است.

 

 

 


د

منبع : جام نیوز
کد: 291951
 
Uzbekistan
۱۳۹۴-۰۵-۱۰ ۲۳:۰۹:۰۴
اعصابتان خوبه (8138)
 
United States
۱۳۹۴-۰۵-۱۸ ۲۳:۳۵:۰۹
نامش : " ژیزل بوندشن" چرا مانند عربها مینویسید جیزل !!! (8242)