آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
۸
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
میانجی گری سید حسن خمینی برای بازگشت شادمهرعقیلی
سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۹
داوود ناقور در گفتگو با بهمن بابازاده روزنامه نگار خوش ذوق موسیقی در "تماشاگران امروز” گفته است: مدت زیادیست که این پروژه استارت خورده است و در مرحله انجام است. با سیدحسن خمینی هم در این باره حرف زدیم ولی من اعتقاد دارم نباید کاری کنیم که موضوع حساسیت زا باشد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سینماژورنال خبر داد، سیزده سال بعد از مهاجرت شادمهر عقیلی به کانادا و بعدتر آمریکا نزدیکترین دوستش در ایران یعنی داوود ناقور به دنبال فراهم آوردن شرایط بازگشت او به ایران است.

ناقور که خود نیز خواننده و آهنگساز است آن طور که ادعا کرده برای فراهم آوردن شرایط بازگشت شادمهر به ایران مذاکراتی را با سیدحسن خمینی انجام داده است.

با سیدحسن خمینی در این باره صحبت کرده ایم

داوود ناقور در گفتگو با بهمن بابازاده روزنامه نگار خوش ذوق موسیقی در "تماشاگران امروز” گفته است: مدت زیادیست که این پروژه استارت خورده است و در مرحله انجام است. با سیدحسن خمینی هم در این باره حرف زدیم ولی من اعتقاد دارم نباید کاری کنیم که موضوع حساسیت زا باشد.

وی ادامه داده است: شادمهر در همه سالهای خارج از ایران از خط قرمزها عبور نکرده و هنوز هم خیلیها او را با آثار مناسبتی اش می شناسند.

فیلمنامه "پر پرواز۲″ به سازمان سینمایی ارائه شده

ناقور درباره قسمت دوم فیلم "پر پرواز” که شادمهر ۱۵ سال پیش در قسمت اولش بازی کرده بیان می دارد: فیلمنامه "پر پرواز۲″ با داستان بازگشت شادمهر به ایران تدوین شده و برای گرفتن پروانه ساخت به سازمان سینمایی ارسال شده است.

وی خاطرنشان می سازد: این پروژه در حال حرکت روبه جلو است و خیلی باید محتاط و با استراتژی پیش رفت و امیدوارم مسئولان مملکتی هم با نگاهی ارزشی و بزرگ منشانه به هنرمندان بنگرند.
ش
کد: 294071
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۰ ۲۳:۵۱:۰۹
نگاه ارزشی؟؟؟ :)
یعنی شادمهر با نگاه ارزشی رفت؟
داره با نگاه ارزشی بر می گرده؟

ناقور :))
مردم :؟
ارزشی :/ (8273)
 
United Arab Emirates
۱۳۹۴-۰۵-۲۰ ۲۳:۵۸:۵۱
زنده باد نوه دلبند امام رحمت الله عليه (8274)
 
رضوانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۰۹:۰۶:۴۵
نوه حضرت امام و حمایت از خواننده لوس آنجلسی!!!؟؟ آقای سید حسن خمینی اگه احترام پدر بزرگ شریفتون رو نگه نمیدارین لااقل احترام اون کرسی تدریسی که تو حوزه با پارتی بازی در اختیار شما قرار داده شده رو نگه دارید! کرسی تدریسی که نه سوادشو دارین نه لیاقتشو!! (8344)
 
موسوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۰۹:۰۷:۳۳
احسنت! حرف خوبی زدی (8345)
 
Romania
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۱۸:۰۷:۲۹
این پسر نوحه که با خاتمی دم خوره اخه داماد خاتمی ازش بر میاد (8370)
 
فرشاد
United States
۱۳۹۴-۰۵-۲۳ ۲۱:۰۶:۱۰
ایشالله شادمهر برگرده و تو ایران آزادانه به خوانندگی ادامه بده،آمین (8412)
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۴ ۰۰:۵۲:۵۸
بزن وبرقصی بشه که بیاوببین ،خنده داره وقتی تماشاگرش سید خمین باشه (8420)
 
Germany
۱۳۹۴-۰۵-۳۱ ۱۷:۰۶:۱۷
آفرین بر سید حسن خمینی
میگم شما که برای برگردوندن یه خواننده که پشت به کشورش کرد و رفت، اینهمه زحمت می کشی، کاش برای مادر شهیدی که چند روز قبل با حکم قضایی اسباب و اثاثیه ش رو ریختن توی خیابون هم یه پا در میانی میکردی. اصلا از درآمدهای حرم حضرت امام براش خونه رهن کن همون امامی که این جوونها به فرمانش جونشون رو دادن... درسته این زن صدای شادمهر رو نداره و شاید نتونه برای مواقع مبادا برای بعضیا رای جمع کنه ولی دل خدا رو به رحم میاره که بعضی وقتا بعضی گر ه ها رو وا کنه (8542)