آرشيو خبر صفحه تهران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
لحظاتی پیش
تشییع پیکر 4 شهید مدافع حرم در شهرری آغاز شد
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۷
پیکر مطهر چهار شهید مدافع حرم حضرت زینب سلام‌الله علیها با حضور پر شور عاشقان راه ایثار و شهادت در شهرری آغاز شد.
تشییع پیکر 4 شهید مدافع حرم در شهرری آغاز شد
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: صبح امروز پیکر مطهر چهار شهید مدافع حرم حضرت زینب سلام‌الله علیها با حضور پر شور عاشقان راه ایثار و شهادت در شهرری آغاز شد.

این شهدا که متعلق به تیپ فاطمیون هستند از میدان شهید بروجردی (دولت‌آباد)، ابتدای خیابان شهادت در حال تشییع است.

مردم مومن، ولایی، خداجو و شهید پرور ایران اسلامی با حضور پرشور خود در این مراسم ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا بار دیگر به جهانیان اثبات می‌کنند ملت ایران همواره پای ارزش‌ها و آرمان‌های خود ایستاده‌اند و فرهنگ ایثار و شهادت تا آخرین قطره خون خود در وجودشان است.

به گزارش فارس، شهید سلمان قلندری، شهید مهدی احمدی، شهید عبدالله دیداری و شهید اسماعیل حسینی شهدای مدافع حرمی هستند که امروز بر روی دوش عاشقان راه ایثار و شهادت تشییع می‌شوند.

مردم بصیر ایران اسلامی با حضور پرشور خود در این مراسم بار دیگر با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کرده و با ذکر صلوات و نام ائمه اطهار علیهم‌السلام تا منزل ابدیشان بدرقه می‌شوند.

گفتنی است، محله شهادت شهرستان ری توفیق تقدیم بیش از 150 شهید در دوران دفاع مقدس و تشییع پیکر بیش از 250 شهید والامقام را در عرصه‌های مختلف انقلاب دارد، با حضور مردم مومن و انقلابی ورامین برگزار شد و وارثان قیام 15 خرداد بار دیگر حماسه آفریدند.

مراسم وداع و تشییع پیکر شهدای مدافع حرم با حضور جمع کثیری از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی شهرری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

د

منبع : فارس
کد: 294825