آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
۷
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فروپاشی خانوادگی ضدانقلاب
حقیقت‌جو طلاق گرفت، واحدی طلاق داد
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۶
فروپاشی‌های خانوادگی میان فراری‌های ضدانقلاب در حالی است که از گوشه و کنار خبر از طرح‌های دیگری در راستای عضوگیری از داخل ایران برای فعالیت در شبکه‌های سلطنتی چون بی‌بی‌سی به گوش می‌رسد.
حقیقت‌جو طلاق گرفت، واحدی طلاق داد
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:  آوازه فعالیت و خوش خدمتی‌های فراری‌های ضد انقلاب که به خدمت اربابان بیگانه در آمده‌اند از همیشه وجود داشته است و پررنگ‌تر شدن این مسئله پس از فتنه 88 در قامت جذب از افراد رسانه‌ای بیشتر بوده است که با فرار و پناهندگی به سرویس‌های بیگانه تنها منابع درآمدشان سخن گفتن و قلم زدن علیه نظام جمهوری اسلامی می‌شود.

مجتبی واحدی یکی از همین روزنامه نگارانی بود که پس از انتخابات 1388 از ایران فرار کرد و در حال حاضر به آمریکا پناهنده شده است.

این فراری ضد انقلاب مدتی تلاش کرد به صدای آمریکا نزدیک شود اما پس از ناکامی به سلطنت طلبان و گروهک‌های برانداز تاریخ گذشته نزدیک شده و به عنوان عنصر درجه سوم در خدمت این گروه‌ها قرار گرفت و در مدت کوتاهی ادبیات آن ور آبی را پیشه کرد و در خدمت ضد انقلاب‌ها قرار گرفت.

*مجتبی واحدی همسرش را طلاق داد

داعیه داری مجتبی واحدی در مورد آزادی و سخن پراکنی‌های وی علیه اسلام و قوانین تعریف شده جمهوری اسلامی ایران به اتهام ایجاد محدودیت ادامه یافت در حالی که از سوی دیگر شنیده شده است، اخیرا همسر وی نیز که مدتی است، کشف حجاب کرده، با سقوط اخلاقی خانواده‌اش به دنبال برخی آزادی‌های غیر مشروع و عجیب دیگر رفته و سرانجام واحدی وی را طلاق می‌دهد تا ننگ تناقض در گفتار و رفتارش را به ثبت برساند.

 

مجتبی واحدی

 

*متارکه فاطمه حقیقت جو از همسرش به دلیل خیانت

از سوی دیگر فاطمه حقیقت جو نیز که پس از فرار از ایران به تبیین موضع گوناگون علیه ایران پرداخته و بار‌ها نسخه حکومت غیر دینی در ایران را پیچیده است، به دلیل خیانت مجبور به متارکه و جدایی از همسرش - محمد تهوری – شده است.

فاطمه حقیقت جو که اولین نماینده مجلس ششم بود، به بهانه ادامه تحصیلات از کشور خارج شد و ماهیت وابسته خود را به غرب و تفکرات سکولار آن در اجرای برنامه‌های ضد ایرانی آمریکا و انگلیس نشان داد.

وی پس از فرار به خارج ابتدا چادر را کنار گذاشت و به توصیه دوستان آمریکایی‌اش با کت و دامن در انظار عمومی ظاهر شد.

 

حقیقت جو

 

این فراری ضد انقلاب در مصاحبه‌ای با صدای آمریکا به تشریح نظرات سکولار خود درباره حجاب پرداخت و حجاب را با عفت بی‌ارتباط دانست!

*ازدواجی که به دستور تشکیلاتی منافقین رقم خورد

 محمد تهوری خبرنگار روزنامه ایران که یکی از حلقه‌های وصل به گروهک تروریستی منافقین بود به دستور سرکردگان گروهک با فاطمه حقیقت‌جو (نماینده وقت مجلس) روابط عاطفی برقرار کرده و سپس با دستور تشکیلات با وی ازدواج کرده بود.

حقیقت‌جو که زمینه‌های رفتارهای رادیکال را در خود داشت پس از ازدواج تشکیلاتی با تهوری پتانسیل خود در این زمینه را به خدمت رهنمودهای گروهک تروریستی منافقین در ‌آورد اما اکنون طلاق این دو نفر حکایت از آن دارد که همسر وی (عضو منافقین) با پایان یافتن ماموریت خود در ازدواج با حقیقت جو و تبدیل شدن حقیقت جو به مهره سوخته، به سراغ مهره‌های جدیدی خواهد رفت.

* عضوگیری از داخل ایران برای فعالیت در شبکه‌های ضد انقلاب

فروپاشی‌های خانوادگی میان فراری‌های ضد انقلاب در حالی است که از گوشه و کنار خبر از طرح‌های دیگری در راستای عضوگیری از داخل ایران برای فعالیت در شبکه‌های سلطنتی چون بی‌بی سی به گوش می‌رسد.

مستندات حکایت از آن دارد که آمریکایی‌ها به طور معمول رفتاری «خیریه‌ای» با پایگاه «صدای آمریکا» داشته‌اند، به این ترتیب که طرح‌های آن‌ها برای عضوگیری از داخل ایران کور بوده و جایابی برای نیروهای رسانه‌ای مستعد، از طریق ورودی‌های دریافتی دفا‌تر ترکیه و دوبی سفارت آمریکا، صورت می‌گیرد. نتیجه اینکه VOA مملو از زباله‌های سیاست ایران بدون کمترین بهره‌مندی از تخصص و تعهد کاری شده است. به نظر می‌رسد یکی از اهداف اصلی «آلن ایر» سخنگوی فارسی‌زبان وزارت خارجه آمریکا در تلاش برای ارتباط‌گیری مستقیم با خبرنگاران و تحلیلگران فعال رسانه‌های ایران در جریان مذاکرات هسته‌ای نیز، پر کردن خلأ مذکور و سامان‌دهی به وضعیت صدای بی‌طرفدار آمریکا بوده است.

* مسعود بهنود؛ مدیر میدانی جذب نیرو در شبکه سلطنتی بی‌بی سی

مدیریت میدانی جذب نیرو در شبکه سلطنتی بی‌بی سی بر عهده «مسعود بهنود» ضد انقلاب فراری است. عامل چندجانبه‌ای که از یک طرف قرابت گفتمانی خود با «م ـ ه» و جریان سیاسی حامی وابسته به خانواده وی را حفظ کرده و از طرف دیگر «خدمت زیر سایه ملکه» را با استعدادیابی و پایش از دور عناصر رسانه‌ای فعال در رسانه‌های زنجیره‌ای ایران برعهده دارد. وی با ارائه کدهای تخصصی در برنامه‌های روزانه و هفتگی، یک شوی بازاریابی را به راه انداخته است.

این در حالیست که آخرین دوره عضوگیری پایگاه‌های رسانه‌ای و اطلاعاتی خارجی از داخل ایران پس از فتنه 88 صورت گرفت اما با این تفاسیر آیا تضمینی برای تبدیل نشدن فراری‌های جدید به حقیقت جو‌ها و واحدی‌ها وجود دارد؟

منبع:اتاق خبر ۲۴،

کد: 294935
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۵ ۰۴:۲۸:۳۳
توهین و افترا زدن کار شماست (8427)
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۵ ۰۷:۵۷:۴۳
هییییییییییییی (8430)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۵ ۰۸:۲۶:۵۶
لا یجرمنکم شنان قوم ان لا تعدلو اعدلو هو اقرب للتقوی (8431)
 
۱۳۹۴-۰۵-۲۵ ۰۹:۵۶:۳۷
چرت نگيد (8433)
 
ایرج کی شمس
۱۳۹۴-۰۵-۲۵ ۱۳:۵۱:۳۲
زندگی خانوادگی و خصوصی دیگران به شما چه ربطی داره. خانواده های خود شما هم از اینا بدترند. اگه بهشان اجازه بدی انجام میدن (8439)
 
سهیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۵ ۱۴:۰۲:۱۴
اره فقط شما خوبید، اینجا کعبه آماله اونجا همه دراند تو فساد خفه می شند و شما چقدر با حالید. (8440)
 
احد
United States
۱۳۹۴-۰۵-۳۱ ۲۱:۰۹:۵۱
از خدا بترس ای اقا چرا در زندگی شخصی مردم دخالت می کنی وتهمت میزنی مثل اب خوردن مطمن باش اخرتی هست (8548)