آرشيو خبر صفحه تهران داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اجرای طرح «همیار شهر» در شرق تهران
سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۶
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۸ ، از اجرای طرح «همیار شهر» در محدوده شرق تهران در قالب طرح آسمان آبی - زمین پاک خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:  مسعود خسروی با اعلام این مطلب در اولین کارگاه آموزشی تربیت مربی آسمان آبی - زمین پاک، گفت: شناسایی محلات، نظارت، هویت سازی، جذب و آموزش و بهره مندی و ارتقاء و استمرار از ویژگی های عمده اجرای این طرح است.

وی با اشاره به اهمیت طرح کمپین آسمان آبی - زمین پاک با محوریت خط سفید افزود: تمامی ادارات و شرکت های تابعه شهرداری از جمله اداره آموزش های شهروندی،تلاش خود را برای تبلیغ و نهادینه سازی این طرح به کار بسته و در همین راستا اقداماتی ویژه پرسنل در منطقه جهت تامین مربی این طرح صورت گرفته است.

خسروی عنوان داشت: امیدواریم بتوانیم تا با برگزاری نشست ها و حضور کارشناسان و مجریان این طرح، در آینده گام های موثری ر ا در راستای تغییر رفتار شهروندان بر داریم.

در ادامه این نشست مهندس خدیوی معاون ترافیک سازمان بازرسی شهرداری تهران ضمن تقدیر از اجرای این طرح برای مجریان فرهنگی، گفت: اجرای طرح آسمان آبی - زمین پاک بایستی همراه با آموزش، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی صورت پذیرد.

همچنین سروان بیات نماینده آموزشی پلیس راهور با اشاره به اینکه طرح خط سفید با افزایش انضباط ترافیکی از اولویت های مدیریت شهری است؛ تصریح کرد: آسمان آبی - زمین پاک شعار محوری فعالیت های مدیریت شهری در راستای افزایش ایمنی و آرامش و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان است.
م
منبع : مهر
کد: 295505