آرشيو خبر صفحه گلستان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر حوزه علوم اسلامی گلستان:
لغو تحریم‎ها، لغو دشمنی آمریکا با ایران نیست
يکشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۸:۵۳
مدیر حوزه علوم اسلامی استان گلستان گفت: آمریکا با لغو تحریم نمی‎تواند دست دوستی به ایران دهد و دشمنی دیرینه خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی پنهان کند.
لغو تحریم‎ها، لغو دشمنی آمریکا با ایران نیست
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:  حجت‎الاسلام محمدجواد محمدزاده صبح امروز در طلاب شهرستان گرگان اظهار کرد: آمریکایی‎ها با فکر اینکه می‎توانند با تشدید در تحریم‎ها نظام مقدس جمهوری اسلامی را از پای در آورند تمامی هم و غم خود را بر تشدید این مسئله گذاشتند اما بعد از سال‎ها با شکست مواجهه شدند.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین عامل برای نفوذ و از هم پاشیدن یک جامعه از راه علمی است، افزود: مهم‌ترین قشری که دولت‌مردان غربی در پی از هم پاشیدن آن هستند و برای نفوذ در آن گام بر می‎دارند تغییر در افکار دانشگاهیان و حوزه است.

مدیر حوزه علوم اسلامی استان گلستان اذعان کرد: تحریم‎های کفار دوران پیامبر (ص) مصداق بارز تحریم‎های آمریکایی است زمانی که کفار نتوانستند از نظر فرهنگی مسلمانان را تحت تاثیر قرار دهند پیامبر (ص) را در شعب ابی‌طالب محاصره کردند.

*هدف آمریکا از میان برداشتن اسلام است نه انرژی هسته‎ای

محمدزاده با اشاره به اینکه هدف آمریکا از میان برداشتن اسلام است نه انرژی هسته‎ای، خاطرنشان کرد: دشمن با محاصره اقتصادی ایران نه تنها به ایران ضربه‎ای وارد نکرد بلکه سبب پیشرفت‎های علمی بسیاری توسط دانشمندان ایرانی شد که از جمله می‎توان به پیشرفت هسته‎ای ایران طی سال‎های گذشته اشاره کرد.

*غرب بازار ایران را پادزهر سقوط شرکت‎های ورشکسته خود می‌دانند

مدیر حوزه علوم اسلامی استان گلستان با بیان اینکه کشتی به گل نشسته اقتصاد اروپا راهی خلیج‌فارس است، ادامه داد: نظام اقتصادی اروپا و آمریکا به صورت سرمایه‎داری بوده و همین امر سبب سرازیر شدن کاروان‎های تجاری اروپایی به ایران است.

وی همچنین اقتصاد مقاومتی را از مهم‌ترین عوامل کاهش آسیب‎ها در زمان تحریم‎ها به ایران دانسته و افزود: در حال حاضر تمامی شرکت‎های ورشکسته غربی بازارهای ایران را پادزهر سقوط خود بر می‎شمارند و در راه از میان برداشتن اقتصاد اسلامی ایران تلاش می‎کنند.

محمدزاده، رژیم صهیونیستی را دشمن تمامی مسلمانان جهان خواند و اذعان کرد: دلیل ناراحتی رژیم صهیونیستی از تفاهم هسته‎ای به دلیل محور و مرکز قرار گرفتن ایران برای اشاعه فرهنگ اسلامی در تمامی جهان است و آنها تنها خواهان محدودیت ایران هستند نه مرکزیت قرار گرفتن آن و تمام همت خود را به کار بسته‎اند چه از طریق به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ای و چه با تهدید‎های کنونی که نظام را متزلزل سازند.

مدیر حوزه علوم اسلامی استان گلستان تصویب برجام را امری مهم دانست و گفت: برای تصویب برجام تمامی گروه‎ها باید منطقی و با رعایت حدود امنیتی کشور دست به کار شوند و تایید این مسئله باید راه‎های قانونی خود را طی کند.

انتهای پیام/

د

منبع : فارس
کد: 296328