آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
۱
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
واکنش احمدی نژاد به مصاحبه احمدی مقدم
يکشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۷
دفتر رئیس جمهور سابق کشورمان مطالب برخی از رسانه ها که به نقل از احمدی مقدم فرمانده سابق نیروی انتظامی به احمدی نژاد نسبت داده شده است را نادرست دانست.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: دفتر رئیس جمهور سابق کشورمان مطالب برخی از رسانه ها که به نقل از اسماعیل احمدی مقدم فرمانده سابق نیروی انتظامی به احمدی نژاد رئیس جمهور سابق نسبت داده شده است را کاملا نادرست و خلاف واقع دانست.

متن اطلاعیه روابط عمومی دفتر رئیس دولتهای نهم و دهم به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

از آنجا که برخی از رسانه ها به نقل از آقای اسماعیل احمدی مقدم فرمانده سابق نیروی انتظامی ، مطالب بی اساسی را در موضوع انتخابات سال ۱۳۸۸ و حوادث بعدی آن به دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق منتسب کرده اند، شایسته تاکید می داند که اینگونه مطالب ، کاملا خلاف واقع و نادرست است.

ضمن تکذیب مطالب منسوبه که معلوم نیست با چه هدف و انگیزه ای اعلام شده است ، تاکید می نماید که افرادی با مسئولیت های ایشان، اساسا در جایگاه ارائه مشورت به رئیس دولتهای نهم و دهم در موضوعات سیاسی و انتخاباتی قرار نداشتند. گرچه سیاق مطالب نگارش شده نیز به روشنی حاکی از بی پایه و اساس بودن آن است.

انتظار می رود رسانه ها در انتشار مطالب و افراد در نسبت دادن مطالب به دیگران ، موازین قانونی و اصول اخلاقی را رعایت کنند.

روابط عمومی دفتر رئیس دولتهای نهم و دهم

اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده سابق نیروی انتظامی بحث‌هایی را به نقل از احمدی‌نژاد در دوران فتنه ۸۸ در گفت‌و‌گو با ماهنامه رمز عبور مطرح کرده بود.
م
منبع : فارس
کد: 296475
 
سیامک
۱۳۹۴-۰۶-۰۲ ۱۵:۱۸:۵۲
میشه یکی بگه هزینه این دفتر ریاست جمهوری سابق از کجا تامین میشه؟برچه مبنایی هزینه اضافی به مردم وبیت المال تحمیل میشه؟ (8568)