آرشيو خبر صفحه همدان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
وزیر کشور مطرح کرد
تهدیدات علیه کشور ‌به فرصت تبدیل شد/موفقیت‌های عرصه جهانی را مدیون رهبری هستیم
چهارشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۲
وزیر کشور گفت: ایران در حال حاضر در منطقه اقتدار، ابهت و تأثیرگذاری خود را اثبات کرده و در سطح جهان هم با مقاومت، ایستادگی و مجاهدت ملت عزیز و هدایت و حمایت‌های رهبری به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کرده‌ایم.
تهدیدات علیه کشور ‌به فرصت تبدیل شد/موفقیت‌های عرصه جهانی را مدیون رهبری هستیم
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: عبدالرضا رحمانی‌فضلی عصر امروز در آیین افتتاح و کلنگ‌زنی چهار پروژه شهرداری همدان اظهار کرد: امروز در همدان در روزهای مبارکی که به نام میلاد امام رضا (ع) و شهدای دولت مزین شده شاهد افتتاح چهار پروژه شهری برای رفاه شهروندان همدانی هستیم.

رحمانی‌فضلی افزود: امروز به همت شورای اسلامی شهر و مسئولان مدیریت شهری و حمایت‌های استانداری شاهد بهره‌برداری از سه پروژه شهری با اعتباری بالغ بر 83 میلیارد تومان هستیم.

وزیر کشور با اشاره به اینکه افتتاح پروژه‌های شهری برای رفاه شهروندان خواهد بود، خاطرنشان کرد: بدون شک افتتاح این دو پروژه عمرانی در شهر همدان در ترافیک شهری، حمل و نقل، سرعت دادن به تردد و کاهش تصادفات موثر خواهد بود.

وی یادآور شد: دولت خدمتگزار در زمینه ایجاد امید بیشتر در بین مردم تلاش‌های زیادی داشته است و سعی شده تا زندگی در شهر و روستا برای همه اقشار روال بهتری به خود بگیرد.

رحمانی‌فضلی تصریح کرد: حکومت اسلامی ایران که با اقتدار در منطقه و جهان ابراز وجود می‌کند مرهون خون شهدا از بعثت پیامبر اسلام (ص) تاکنون است و باید قدردان این نعمت ارزشمند باشیم.

وی با بیان اینکه هدف از ایجاد حکومت ارتقای دین و کمک به رشد و تعالی دین خداست، ادامه داد: حکومت اسلامی دینی باید تمام هدف آن برای تعالی وضع زندگی انسان‌ها و توفیق به رسیدن به قله عبودیت باشد.

وزیر کشور اضافه کرد: ایران در حال حاضر در منطقه اقتدار، ابهت و تأثیرگذاری خود را اثبات کرده و در سطح جهان هم با مقاومت، ایستادگی و مجاهدت ملت عزیز و هدایت و حمایت‌های رهبری به موفقیت‌های خوبی دست پیدا کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه ایرانیان ثابت کردند که همه تهدیداتی که برای کشور متصور بود تبدیل به فرصت شده یادآور شد: با همه مشکلات و تحقق اقتصادی مقاومتی می‌توانیم در کشور شدیدترین تحریم‌ها و تهدیدات را از سر نظام مقدس جمهوری اسلامی دور کرده و با اقتدار ایران سربلند را در جهان به سایر کشورها معرفی کنیم.

انتهای پیام/

د

منبع : فارس
کد: 296900