آرشيو خبر صفحه همدان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه موقت ملایر:
آمریکا و اسرائیل تروریست‌پرورند / رمز ماندگاری رجایی و باهنر ساده‌زیستی بود
يکشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۳
امام جمعه موقت ملایر گفت: آمریکا و اسرائیل که مدعی حمایت از حقوق بشر هستند، خود تروریست‌پرورند.
آمریکا و اسرائیل تروریست‌پرورند / رمز ماندگاری رجایی و باهنر ساده‌زیستی بود
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حجت‌الاسلام سیدحسن فاضلیان ظهر امروز در خطبه‌های عبادی، سیاسی نماز جمعه ملایر با اشاره به اینکه تقوا انجام واجبات و ترک محرمات است، نمازگزاران را به خدا ترس بودن و ترک شهوات و دوری از هوای نفس سفارش کرد.

وی امام رضا(ع) را منشاء خیر و برکات زیادی برای شیعیان به ویژه مردم ایران دانست و افزود: به فرموده ایشان تنها یک طایفه در دنیا سود می‌کنند و آنها کسانی هستند که با ایمان بوده و کمک به خلق خدا داشته باشند و دست مستمندان را بگیرند.

خطیب جمعه موقت ملایر در ادامه بر حفظ حجاب توسط بانوان تاکید کرد و گفت: تقوای زنان حفظ حجاب و تقوای مردان حفظ نگاه است.

وی در ادامه با اشاره به سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان تصریح کرد: مردم استان همدان استقبال بی‌نظیری از دولت تدبیر و امید داشتند.

فاضلیان با بیان اینکه در این سفر مصوبات زیادی برای توسعه استان به تصویب هیئت دولت رسید، افزود: امیدواریم این مصوبات مشکل اشتغال مسکن و ازدواج جوانان را حل کند.

وی با اشاره به اینکه شهرستان ملایر در بخش‌های آب، کشاورزی، صنعت و اشتغال نیازمند توجه است، گفت: مسئولان استانی نیز باید در مصوبات سفر هیئت دولت ملایر را ویژه ببینند.

امام جمعه موقت ملایر در ادامه با اشاره به هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان کرد: رمز ماندگاری این شهدا ساده‌زیستی و مردمداری بوده است.

وی با استناد به سخنی از امام خمینی(ره) در خصوص شهید رجایی گفت: امام به ایشان فرمود «محمدعلی یادت نرود که تو همان پسرک ماهنامه‌فروش هستی» و شهید رجایی نیز هرگز این سخن را فراموش نکرد و تا وقتی بود، ساده زیست و با عزت و افتخار به شهادت رسید.

فاضلیان با اشاره به هشتم شهریور، شهادت شهیدان رجایی و باهنر به عنوان روز مبارزه با تروریست بیان کرد: طبق آمار علاوه بر شهدای دفاع مقدس در طول انقلاب اسلامی 17 هزار شهید ترور داریم که توسط تروریست‌های کوردل به شهادت رسیده‌اند.

وی ادامه داد: این شهدا با همدستی آمریکا، اسرائیل و انگلیس و توسط منافقین کوردل به شهادت رسیدند.

خطیب جمعه موقت ملایر با اشاره به کارنامه انگلیس در تاریخ کشورمان گفت: ملت ایران ضربه‌های زیادی را از این کشور خورده و امروز نیازمند هوشیاری بیشتر هستیم.

وی با اشاره به اینکه امروز با هدایت‌های مقام معظم رهبری هیچ دشمنی نمی‌تواند کوچکترین ضربه را به ملت ما وارد کند، افزود: اگر در مسیر ولایت حرکت کنیم، هرگز شکست نمی‌خوریم و در برابر ترفندهای دشمن پیروز می‌شویم.

فاضلیان با بیان اینکه شهدای ترور باعث افشای چهره واقعی دشمنان نظام شده‌اند، گفت: آمریکا و اسرائیل خود ادعای مبارزه با تروریست را دارند، در حالی که خود تروریست‌پرورند.

وی داعش را دست‌پرورده آمریکا و اسرائیل دانست و خاطرنشان کرد: این گروه وحشی به هیچ چیز رحم نمی‌کند و با نام اسلام به وحشیانه‌ترین اعمال دست می‌زند که رژیم کودک‌کش اسرائیل نیز از این گروه تروریستی حمایت می‌کند.

انتهای پیام/

د

منبع : فارس
کد: 297633