آرشيو خبر صفحه هرمزگان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان اعلام کرد
حضور نایب رئیس مجلس در بزرگداشت نخستین نماینده مردم شرق هرمزگان
سه شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۶
رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان از حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد، نایب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم سالگرد مرحوم عباسی نماینده مردم شرق هرمزگان در نخستین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.
حضور نایب رئیس مجلس در بزرگداشت نخستین نماینده مردم شرق هرمزگان
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی اظهار داشت: مرحوم حجت الاسلام عباس عباسی به عنوان یک شخصیت ملی، انسانی وارسته و شخصیتی ارزشمند فعالیت داشت و همه وی را پرچمدار مردم هرمزگان در مبارزه با رژیم طاغوت می شناسند.

وی با اشاره به جایگاه مرحوم عباسی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، بیان داشت: آن مرحوم به عنوان نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در دوره اول، در طول عمر خود و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات بسیاری به مردم هرمزگان ارائه داد.

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حجت‌ الاسلام عباسی در سحرگاه 11 شهریور ماه سال 81 زمانی که مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان را برعهده داشت، در نماز صبح بدرود حیات گفت.

هاشمی نخل ابراهیمی در پایان با اشاره به حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد در مراسم سالگرد مرحوم عباسی در شهرستان میناب تصریح کرد: نایب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در همایشی با محوریت بررسی مشکلات بحران آب در شرق هرمزگان شرکت می کند.

  سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس و نماینده مردم رودان، جاسک، سیریک و میناب و بشاگرد دو روز قبل نیز به عنوان رئیس دوره ای مجمع نمایندگان استان هرمزگان انتخاب شد.

انتهای پیام/

د

منبع : تسنیم
کد: 298041