آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
۱
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عامل فسادمشهوردردولت پست گرفت
پنجشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۷
هادی نژاد حسینیان درحالی مشاور عالی وزیر می شود که در دوران حضور خود در كسوت معاونت بين الملل وزارت نفت در سالهاي ۸۰ تا ۸۴ نقش ممتازي در شكل گيري قرارداد كرسنت داشت.
عامل فسادمشهوردردولت پست گرفت
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:  به نقل از بولتن نیوز، در متن حکم وزیر نفت خطاب به هادی نژادحسینیان كه شانا آنرا منتشر كرده، آمده است: با توجه به سوابق درخشان خدمتی جنابعالی، به ویژه در صنعت نفت، بدینوسیله به عنوان مشاور عالی وزیر منصوب می‌شوید.

اين در حالي است كه هادي نژاد حسينيان در دوران حضور خود در كسوت معاونت بين الملل وزارت نفت در سالهاي ۸۰ تا ۸۴ نقش ممتازي در شكل گيري قرارداد كرسنت داشت ؛ به گونه اي كه تصميم گيري هاي حاصله در جلسه ۱۵ مهرماه ۱۳۸۱ دردفتر آقاي نژادحسينيان درباره موضوع كرسنت يكي از پرحاشيه ترين بخش هاي اين پرونده است.

در جلسه يادشده كه پيرو نامه نگاري دبيروقت شوراي عالي امنيت ملي( دكتر حسن روحاني) خطاب به رياست جمهوري وقت (اين نامه در آبان سال ۸۰ نگاشته شد) مبني بر بازنگري در آثار و تبعات حاصل از فروش گاز به شركتي اماراتي( كرسنت پتروليوم) موضوع به وزارت نفت و در نهايت به معاونت امور بين الملل ارجاع شد و در جلسه موصوف كه در تاريخ ۱۵ مهرماه ۸۱ در دفتر آقاي ن‍ژاد حسينيان تشكيل شد بر ضرورت فروش گاز به امارات از طريق قرارداد كرسنت تاكيد و به نوعي مسايل اين قرارداد تطهير شد.
ش
 
کد: 298577
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۸ ۲۲:۳۶:۰۱
بیچاره ها پولشون ته کشیده توسردولت قبل میزنن تا جیبشون درسایه انتقادپرکنند (8848)