آرشيو خبر صفحه بوشهر داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۶ باب مسجد در روستاهای میناب افتتاح می‌شود
دوشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۹:۵۴
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میناب از افتتاح ۶ باب مسجد در روستاهای این شهرستان خبرداد.
۶ باب مسجد در روستاهای میناب افتتاح می‌شود
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: علی رستمی زاده با اشاره به مشارکت کمیته امداد در امر مسجد سازی اظهار داشت: یکشنبه 15 شهریورماه 6 باب مسجد در روستا های شهرستان میناب به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه این مساجد با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین شهرستان و دیگر نهادها احداث شده است افزود: این مساجد با حضور معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام (ره)کشور و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

رستمی زاده خاطرنشان کرد: افتتاح مسجد امام رضا(ع) روستای حکمی، مسجد امام جعفر صادق(ع) روستای مازغ ، مسجد علی ابن ابیطالب (ع) روستای دهو و مسجد جامع ولی عصر(عج) شهر تیرور از جمله پروژه هایی است که در شهرستان میناب افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: مسجد امام رضا(ع) در روستای حکمی با هزینه 820 میلیون ریال با متراژ 130 مترزیربنا احداث شد که از این رقم، 100میلیون ریال از محل کمک های مردمی و 720 میلیون ریال توسط خیرین پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب ادامه داد: مسجد علی ابن ابیطالب (ع) روستای دهو نیز با هزینه 790 میلیون ریال در متراژ 130 متر احداث شد که 70 میلیون از محل کمک های مردمی و 720 میلیون ریال از سوی خیرین هزینه شده است.

وی همچنین بیان کرد: مسجد امام جعفر صادق(ع) روستای مازغ نیز با هزینه یک میلیارد و سی میلیون ریال با زیربنای 170 متر مربع احداث که  310 میلیون ریال از محل کمک های مردمی و 720 میلیون ریال از سوی خیرین دریافت شده است.

رستمی زاده تصریح کرد: مسجد جامع ولی عصر(عج)  تیرور نیز با هزینه 7 میلیارد و پانصد و ده میلیون ریال که 4 میلیارد و هشتصد و بیست میلیون ریال از محل کمک های مردمی، یک میلیارد و صد و هفتاد میلیون ریال از کمیته امداد، یک میلیارد و صد و پنجاه میلیون ریال از استانداری و 300 و هفتاد میلیون ریال آن نیز توسط خیرین پرداخت شده است.

انتهای پیام/


د
منبع : تسنیم
کد: 299269