آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
۱۵
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس شورای شهر شیراز مطرح کرد
خندوانه صدای شیرازی ها را درآورد
دوشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۱
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز از سخنان «سجاد افشاریان» در برنامه خندوانه گلایه کرد و گفت: این عناوین و توهین‌ها به مردم شریف شیراز نمی‌چسبد.
خندوانه صدای شیرازی ها را درآورد
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:غلام‌مهدی حقدل رئیس شورای اسلامی شهر بعدازظهر امروز در یکصد و پانزدهمین جلسه شورای اسلامی این شهر از سخنان «سجاد افشاریان» در برنامه خندوانه گلایه کرد و گفت: این عناوین و توهین‌ها به مردم شریف شیراز نمی‌چسبد.

رضا محمدیان عضو شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این‌باره گفت: آنچه در برنامه هفته اخیر «خندوانه» در مورد شیرازی‌ها مطرح شد تکرار عناوین زشت و نسبت‌های ناروایی است که جز ایجاد اختلاف نتیجه‌ای ندارد.

محمدیان اظهار داشت: برنامه خندوانه در هفته اخیر شیرازی‌ها را افرادی تنبل معرفی کرد و بیشترین توهین به شهروندان این شهر شد و توضیحی نیز از سوی صداوسیما در این مورد اعلام نشد.

وی افزود: تاکنون چندین بار شاهد چنین برنامه‌هایی از صداوسیما بوده‌ایم که نسبت‌هایی نادرست و عناوین زشت را به مردم شیراز نسبت می‌دهند و جا دارد که صداوسیما تفاوتی بین هجو و طنز قائل شده تمسخر دیگران و القای نسبت‌های دروغ قومیتی را اسباب خنده قرار ندهد بلکه حرمت قومیت‌ها در تمام برنامه‌های جدی و طنز رعایت شود.

به گزارش فارس، سجاد افشاریان در مورد شوخی‌های خود در برنامه «خندوانه» توضیحاتی را ارائه کرد و با تفکیک قائل شدن بین واکنش‌های درجه‌یک مردم و واکنش‌های بعد از برنامه اظهار داشت: من در شیراز به دنیا آمدم، بزرگ شدم و در سال‌ها در این شهر کار کردم و عطر بهارنارنج‌های شهرم را نفس کشیده‌ام و فرق کمدی و توهین را می‌دانم.منبع:فارس
کد: 300840
 
علی شیرازی
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۰۸:۰۰:۰۷
آقای حقدل مگه نمی دونی تهرانی ها تنها قوم بی عیب نقص ایران هستند و بقیه شهرستانها هچل و مچل هستند. ارواح ننه رامبد جوان!!! (9008)
 
محمدرضا
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۰۸:۱۷:۴۵
عجب روزگاري شده - عضو شوراي شهر به جاي اينكه به مشكلات مردم رسيدگي كنه . ميشينه دنبال بهانه هاي الكي ميگرده تا خودي نشون بده . پيشنهاد من به ايشون اين است كه به جاي اين موضوعات به مشكلات شهر بپردازد . (9010)
 
ايراني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۰۸:۲۳:۱۳
اين باب بدي شده كه با توهين به قوميتها و شهرها و مسخره كردن آنها فكر كنيم چقدر با مزه هستيم آقاي افشاريان تو اگر واقعا كمدين هستي با عنوان كردن موضوعات خنده دار مردم را بخندان نه با مسخره كردن و دروغ پرداز مردم يك شهر
اين ترور شخصيت است من بجاي مردم شيراز ديگه تو اين شهر راهش نمي دادم يادمان نرود اين يك توطئه انگليس ها بوده است كه بين مردم تفرقه بيندازد (9011)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۰۸:۲۵:۰۲
افشاريان تو شيراز ي نيستي . دلقك ده لق (9012)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۰۸:۲۶:۵۳
اقاي افشاريان تو شهر 14000شهيد را به مسخره گرفتي آگر شهدا نبودند عراقي ها الان چوب تو آستين تو و خانواده ات كرده بودند تو مسخره شهر يادگار اين شهدا كردي (9014)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۱۸:۲۳:۰۳
شما حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر اتفاقی که می افته سریع به شهدا نسبت می دهی!!!!!
در بسیاری از جبهه ها و دوران اسارت هم رزمندگان و بسیاری از شهیدان با یکدیگر شوخی می کرند.
متاسفم برای افکار متحجرانه شما. (9069)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۰۸:۲۹:۰۸
هر برنامه تلويزيون كه تعريفش بكنند گندش در مي آيد (9015)
 
خسرو
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۰۹:۰۰:۰۶
سلام معلومه افای حقدل اونقدر هم حقدل نیست وگرنه این طنزنه بنظرمن که اقای افشاریان یسیارزیبا اجرا کردن اقای حقدل بجای طرفداری ازیه شیرازی نباید روبروش قراربگیره .بعدش هم شیرازیا اعتراض نکردن اقای حقدل یک نفره (9016)
 
سیگنال
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۰۹:۱۵:۲۳
به نظر من آدم باید خیلی بی غیرت باشه که مردم شهر خودش را مورد مضحکه قرار بده. آقای افشاریان من بعنوان یک شیرازی از شما و برنامه هاتون ابراز تنفر می کنم. اگر واقعا عطر بهار نارنج شهر شیراز و مردمانش را می شناختی به آنها جفا نمی کردی. نه، تو فرق کمدی و توهین را نمیدانی و همشهریانت را به خنده دیگران فروختی و در کمال ناباوری به جای عذر خواهی توجیه می کنی. (9017)
 
ایلامی
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۱۰:۴۱:۱۰
اجرای اقای افشاریان بسیارزیبا ودوست داشتنی بود بعدازبرنامه ایشان تازه من ازشیرازیها خوشم اومده مردم باحالی اندیه نفربیجنبه نباید نظرخودشوبعنوان اکثریت بدونه ازرای مردم معلومه مردم ازسجادافشاریان خیلی خوششون اومده (9019)
 
عباس
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۱۱:۲۸:۰۹
کمدی و طنز ایرانی یعنی دلقک بازی و تمسخر دیگران شما این کمدی ها و طنز رو با چارلی چاپلین، جری لوییز و .....مقایسه کنید (9020)
 
یه بنده خدا
۱۳۹۴-۰۶-۲۵ ۰۲:۱۵:۲۲
باباجان همه میدوننن که سجادداشت شوخی می کرد.اتفاقا ماشیرازی نیستیم ولی کیه که ندونه شیراز یگانه وبی نظیره.قدرسجادروهم بدونید.ایشون شهرشوبیشترازشمادوست داره.اون آقای حقدل هم خواسته خودی نشون بده وگرنه ماکه فرسنگها ازشیراز دوریم ولی عاشق شیرازیم تازه سجادعشق ماروبه شیرازبیشترکرد. (9032)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۱۶:۵۵:۲۰
اینم تو برنامه نمیگفت همه میدونن شیرازیا تنبلن! اصلا جوکایی که خودشون برای خودشون میگن رو بخونید (9063)
 
یک شیرازی ساکن سعدی
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۱۸:۲۱:۰۷
متاسفم برای این مسئول شیرازی که حرف شخصی خودش را به نمایندگی از مردم شیراز می زند.
مردم شیراز خیلی با جنبه هستند و با اندکی شوخی اصلاً ناراحت نمی شوند و مانند بعضی ها نیستند تا یک شوخی کوچکی با آنها می شود، اعتراض و اعتصاب می کنند.
البته ناگفته نماند که بسیاری از مسئولین شیراز، بومی شیراز نیستند، بنابراین چنین حرف هایی از ایشان بعید نیست.
به طور حتم بهترین کمدین تا این لحظه، جناب آقای افشاریان بوده است.
مسئولین محترم لطفا با این حرف ها، آبروی شیرازی ها را نبرید و مردم شیراز دیگر به چنین افراد کم جنبه ای رای نخواهند داد. (9068)
 
United Kingdom
۱۳۹۴-۰۶-۲۸ ۱۵:۰۴:۰۴
تا جاییکه من میدونم مصرع زیر از حافظ شیرازی:

سخت میگیرد جهان بر مردمان سختکوش

به نظر شما حافظ هم به شیرازی ها توهین کرده? (9081)