آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
۲
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فوت استاد برجسته کشور در حادثه مکه
دوشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۸
وزيرارتباطات با صدور پيامي درگذشت جمعي از حجاج بيت‌الله الحرام و دکتر احمد حاتمي از دانشمندان برجسته کشورمان را تسليت گفت.
فوت استاد برجسته کشور در حادثه مکه
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:دکتر احمد حاتمي عضو هيئت علمي پژوهشگاه فضايي ايران از جمله افرادي است که در حادثه دلخراش حجاج بيت‌الله الحرام در مکه مکرمه، کشته شد. او همراه با کاروان بعثه مقام معظم رهبري به سفر حج رفته بود.

پيام تسليت وزير ارتباطات
اين خبر را البته ابتدا محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در صفحه شخصي خود در شبکه اجتماعي کلوب منتشر کرد.او ضمن ابراز همدردي با خانواده آن مرحوم، نوشت: «از حادثه دلخراش مکه و جان باختن تعدادي از هموطنان عزيزمان که جهت انجام فريضه حج مشرف شده اند، بسيار متاثر شدم؛ يکي از جان باختگان اين حادثه نيز آقاي دکتر حاتمي عضو هيات علمي پژوهشگاه فضايي ايران بوده است که بر تاثر خانواده وزارت ارتباطات افزوده است. ضمن ابراز همدردي با خانواده هاي جان باختگان اين حادثه، از صميم قلب به همه بازماندگان و به خصوص بازماندگان دکتر حاتمي تسليت عرض مي کنم.»

در همين رابطه دبيرخانه شوراي عالي انقلاب فرهنگي هم با صدور پيام تسليتي درگذشت جمعي از حجاج بيت الله الحرام و دکتر احمد حاتمي را تسليت گفت.
در اين پيام آمده است:
"انالله و انا اليه راجعون"
درگذشت جانگداز و مصدوميت جمعي از حجاج بيت الله الحرام در حادثه دلخراش مکه مکرمه موجب تأسف عميق و تأثر شديد گرديد.دبيرخانه شوراي عالي انقلاب فرهنگي، اين حادثه دلخراش را به خانواده‌هاي داغدار تسليت گفته و شفاي عاجل مجروحان را از خداوند منان مسئلت دارد.مع الاسف دکتر احمد حاتمي، از اساتيد فرهيخته و دانشمندان برجسته کشور نيز در جمع درگذشتگان اين حادثه دلخراش است که بي‌شک فقدان ايشان موجب تالم خاطر جامعه علمي کشور است.دبيرخانه شوراي عالي انقلاب فرهنگي بدين وسيله مراتب همدردي خود را با جامعه دانشگاهي، همسر مکرمه ايشان سرکار خانم روح افزا و ساير بازماندگان اعلام داشته و براي اين استاد خدوم و ساير درگذشتگان در موسم حج ابراهيمي، طلب عفو و غفران الهي دارد.


منبع:خبرآنلاین
کد: 300861
 
امو
United Kingdom
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۱۵:۰۳:۳۲
این عربستان بلاخره زهرشو ریخت... (9024)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۳ ۲۱:۳۵:۰۵
آل سعود می تواندپاداش این جنایت را از اسراییل بگیرد. (9138)