آرشيو خبر صفحه استان ها داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مازندران زودتر ازهرسال سردتر می شود
پنجشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۰
مدیرکل مدیریت بحران با بیان اینکه مازندران طی روزهای آینده شاهد هوای نسبتا سردی است، گفت: براساس اطلاعات هواشناسی، سرمای زودرس پاییزی در انتظار مردم مازندران است.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:  به دنبال کاهش محسوس ۵ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوای مازندران پس از ۱۰ روز گرمای طاقت فرسا؛ هوای شهرهای مرکزی استان در روزهای پایانی فصل تابستان، رنگ و بوی پاییزی گرفت.


بر اساس اطلاعات پیش یابی هواشناسی طی ۲۴ ساعت گذشته هوای مازندران کمی سردتر شده و بارش شدید باران توام با رگبار و رعد و برق در مناطق کوهپایه ای و ریزش برف در مناطق کوهستانی استان دور از انتظار نیست.


هم اکنون بارش شدید باران در شهرهای ساری، قائم‌شهر، نکا و جویبار آغاز شده و این بارندگی سبب آبگرفتگی برخی معابر و خیابان‌های شهر ساری مرکز مازندران نیز شده است.


بارش شدید باران که از دیشب در شهرهای مرکزی استان آغاز شده و با توقفی چند ساعته از دقایقی پیش در شهرهای مرکزی و شرقی استان شروع به باریدن کرده، سبب آبگرفتگی معابر و مسیل‌ها شده است.


مدیرکل مدیریت بحران روز گذشته در گفت‌وگویی از مواج شدن دریای مازندران طی امروز تا شنبه خبر داد و از مسافران خواست تا از اقامت در نزدیک رودخانه‌ها و ارتفاعات خودداری کنند.


احمدی با بیان اینکه مازندران طی روزهای آینده شاهد هوای نسبتا سردی خواهد بود، افزود: بر اساس اطلاعات هواشناسی، سرمای زودرس پاییزی در انتظار مردم مازندران خواهد بود.


وی با اشاره به گرمای بی سابقه هوای مازندران طی ماه‌های فصل تابستان امسال، تصریح کرد: به نظر می‌رسد با این روند پاییز و زمستان سرد و بارانی را برای مردم مازندران شاهد باشیم.

ش
کد: 301404