آرشيو خبر صفحه بین الملل داخلی
۳
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
انصارالله: جهان را شگفت‌زده می‌کنیم
شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۶
یکی از رهبران جنبش انصارالله از عملیات غافلگیرکننده طی روزهای آینده خبر داد و گفت: در روزهای آتی شاهد تحولات و رویدادهای بزرگی خواهیم بود و جهان شگفت‌زده خواهد شد.
انصارالله: جهان را شگفت‌زده می‌کنیم
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به نقل از پایگاه خبری الاخبار، جنبش انصارالله از تصمیم خود برای نفوذ و یورش به داخل خاک عربستان سعودی و ورود به عمق این کشور خبر داده است، انصارالله از تصمیم برای انجام تحولات بزرگ در روزهای آتی خبر می‌دهد.

این پایگاه خبری در ادامه افزوده است: این تحول در مواضع انصارالله زمانی روی داده است که طرف نزدیک به عبدربه منصور هادی رئیس جمهور فراری و در تبعید یمن از طرح روسیه برای انجام یک سری مذاکرات بین المللی با هدف پیشبرد تلاش‌های سیاسی صورت گرفته برای حل بحران در این کشور سر باز زده است.

سازمان ملل با کمک روسیه از آغاز مجدد تلاش‌های بین المللی با هدف از سرگیری مذاکرات سیاسی با هدف حل بحران یمن بعد از عید قربان خبر داده بود، که طرف نزدیک به عبدربه منصور هادی از حضور در چنین جلساتی اعلام خودداری کرده است.

یوسف الفیشی (ابی‌مالک) یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در صفحه شخصی خود در شبکه ارتباطات اجتماعی فیس‌بوک چنین اعلام کرد: ما ایمان و یقین داریم که ارتش ما و ملت ما در نبرد حماسی برای دفاع از انسان و مکان و تاریخ و زمان حضور دارند و در تمام منطقه حاضریم و ایمان داریم پروردگار متعال ما را پیروز خواهد کرد.

وی در ادامه افزوده است: در روزهای آتی شاهد تحولات و رویدادهای بزرگی خواهیم بود و جهان را شگفت‌زده خواهد کرد و طاغوتیان و همچنین استکبار جهانی را به‌اذن خداوند به لرزه در می‌آوریم.

ابومالک در ادامه سخنانش گفته است: تمام یمنی‌ها اکنون در برابر یک گزینه قرار گرفته‌اند و آن گزینه حمله و رخنه و یورش در عمق کشور پادشاهی شن‌هاست، باید شر و پلیدی را در قلبش مورد حمله قرار دهیم، چرا که این گزینه تنها گزینه پیش روی برای شکستن شاخ شیطان است.

منبع:تسنیم
کد: 301742
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۱۳:۴۶:۰۲
انشالله . به اميد پروردگار محقق خواهد شد (9088)
 
غیب گو
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۶:۳۹:۵۹
کی دیگه ؟؟؟ وقتی کاملاَ نابود شدید.
ریاض رو بزنید .ماجرا تموم میشه (9168)
 
Romania
۱۳۹۴-۰۷-۰۶ ۰۰:۳۰:۱۶
با کدام اسلحه .اینها حتی سوخت برای ماشین ها ندارند.
تا الان هم مقاومت کردند معجزه بوده (9183)