آرشيو خبر صفحه خراسان رضوی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نایب رئیس مجلس:
بالغ بر 6 هزار سانتریفیوژ در ایران فعال است/از نظرات طلاب و دانشجویان استقبال می‌کنم
يکشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۴
نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: ما در برابر اراده‌ای که قدرت‌های بزرگ به دنبال تحمیل آن بر ملت ایران بودند ایستادیم و امروز شاهد هستیم که بالغ بر 6 هزار سانتریفیوژ در ایران فعال است.
بالغ بر 6 هزار سانتریفیوژ در ایران فعال است/از نظرات طلاب و دانشجویان استقبال می‌کنم
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:  حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد در حاشیه دومین نشست هفتمین دوره مجلس دانش‌آموزی کشور که در محل سالن همایش‌های آستان قدس رضوی در مشهد برگزار شد در پاسخ به سؤالی در خصوص نامه اخیر جمعی از طلاب در انتقاد از اظهارات او در کمیسیون برجام اظهار کرد: من این افراد را زیارت نکرده‌ام اما از نقطه‌نظرات برادران عزیزم در نهاد حوزه علمیه و دانشگاه استقبال می‌کنم و مورد استفاده قرار خواهم داد.

نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده و کسانی که در فضای بررسی برجام قرار دارند ایران را در یک موضع قدرت در برابر قدرت‌های بزرگ ارزیابی می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی نه تنها یک قدرت منطقه‌ای بلکه فرامنطقه‌ای است اظهار داشت: امروز قدرت‌های غربی با ما به عنوان یک قدرت فرامنطقه‌ای صحبت می‌کنند البته این قدرت دستاورد تلاشی است که در طول 12 سال گذشته در سایه مدیریت شایسته و سکان‌دار انقلاب اسلامی رهبری معظم انقلاب و حضور مدیران، مسئولان، دانشمندان و نیروهای فداکار انقلاب در فضاها و عرصه‌های مختلف به دست آمده است.

ابوترابی‌فرد خاطرنشان کرد: ما در برابر اراده‌ای که قدرت‌های بزرگ به دنبال تحمیل آن بر ملت ایران بودند ایستادیم و امروز شاهد هستیم که بالغ بر 6 هزار سانتریفیوژ در ایران فعال است.

وی خاطرنشان کرد: این سرمایه بزرگ که با تلاش همگان و البته عنایات ویژه مقام معظم رهبری به دست آمده را باید پاس بداریم. البته می‌توانیم با تلاش مضاعف قدرت برتری را نسبت به وضعیت فعلی به دست آوریم. امیدواریم به این مهم دست یابیم.

انتهای پیام/

د

منبع : فارس
کد: 301815