آرشيو خبر صفحه گلستان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه نینوا گلستان:
دفاع مقدس چشم طمع دشمنان را در ارائه جدید تهدید نظامی کور کرده است
سه شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۸
فرمانده سپاه نینوا گلستان تاکید کرد: درس بزرگ دفاع مقدس برای نیروهای مسلح و ملت ایران توانسته است چشم طمع دشمنان را در ارائه مجدد تهدید نظامی کور کند.
دفاع مقدس چشم طمع دشمنان را در ارائه جدید تهدید نظامی کور کرده است
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:  رحمت‎الله صادقی صبح امروز در مراسم رژه حماسی و باصلابت نیروهای مسلح استان گلستان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس صرفا یک روز یا یک هفته در تقویم انقلاب اسلامی نیست بلکه یک گنجینه، یک فرصت و یک ظرفیت بسیار ارزشمند و گران‌سنگ است.

وی تصریح کرد: ملت سلحشور ایران اسلامی به فرمان امام زمان خود توانست در دوران دفاع مقدس به منصه ظهور برساند این گنجینه تاکنون توانسته فرصت‎ها و ظرفیت‎های متعدد و متنوعی را برای انقلاب اسلامی فراهم کند.

هفته دفاع مقدس مظهر اقتدار مردم سلحشور ایران اسلامی است

فرمانده سپاه نینوا گلستان بیان داشت: دفاع مقدس آنچنان ذخیره‎ای پربهاست که می‎تواند برای آیندگان نیز مورد استفاده و بهره‎‎برداری قرار بگیرد.

صادقی با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس مظهر اقتدار مردم سلحشور ایران اسلامی است، گفت: هفته دفاع مقدس مظهر اقتدار ارتش جمهوری اسلامی، مظهر اقتدار نیروی انتظامی و مرزبانی جمهوری اسلامی، مظهر سلحشوری بسیج مستضعفین و مظهر توانمندی‎ها و قابلیت‎های بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی تاکید کرد: این درس بزرگ دفاع مقدس برای نیروهای مسلح و مردم ایران اسلامی توانسته است چشم طمع دشمنان را در ارائه مجدد تهدید نظامی کور کند.

استقامت، شهادت‎طلبی و ولایت‌مداری از دستاوردهای بزرگ دفاع مقدس است

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به آیاتی از قرآن‌کریم در خصوص تقویت بنیه نظامی گفت: اگر بناست دشمنان خدا و دشمنان شما بترسند باید ظرفیت‌های دفاعی خود را بسیج کرده و به قوه درآورید، تحقق این امر بزرگ توسط امام راحل توانسته درس بزرگی به نیروهای مسلح و مردم بر اساس آموزه‎های دینی بدهد.

صادقی گفت: این پایداری، استقامت، ایثار، ازخودگذشتگی، شهادت‎طلبی، معنویت، دین‎مداری، ولایت‌مداری رهنمون دستاوردهای بزرگ دفاع مقدس است.

انتهای پیام/

د

منبع : فارس
کد: 302096