آرشيو خبر صفحه فارس داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه فجر فارس:
فتنه جدید آغاز شده است
يکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۹:۱۳
فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: فتنه جدید آغاز شده و باید مراقب بود تا در باتلاق دسیسه‌های دشمنان غرق نشویم.
فتنه جدید آغاز شده است
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: سردار سرتیپ غلامحسین غیب‌پرور شنبه‌شب در آئین تجلیل از اساتید بسیجی در سخنانی اظهار داشت: آمریکا با اختصاص میلیاردها دلار از طریق تهدیدهای فرهنگی و سیاسی درصدد سرنگونی نظام اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه باید بر این باور بود که بعضی از سنگرها به دست آمریکا افتاده است، افزود: استکبار از طریق فضاهای مجاری، ماهواره، اینترنت و حمایت از شبکه‌های اجتماعی علاوه‌بر تهدیدهای امنیتی و اقتصادی در قالب فرهنگ و سیاست قصد تضعیف باورهای دینی و فرهنگی ایران اسلامی را دارد.

فرمانده سپاه فجر استان فارس تصریح کرد: عدول از ارزش‌های دینی و انقلابی، غفلت از عداوت و دشمنی استکبار، ترویج بی‌بندوباری و اشرافی‌گری ازجمله راه‌های نفوذ آمریکا در کشورمان است.

غیب‌پرور بیان داشت: برای مقابله با ترفندهای استکبار باید خداباوری، ایستادگی، استقامت، مقاومت، شجاعت و دوری از کم‌توجهی و بی‌توجهی به آرمان‌های انقلاب اسلامی که به‌عنوان شاه‌کلید دفاع مقدس بوده است را راهنمای عمل قرار دهیم.

وی با تأکید بر اینکه بعضی‌ها در عرصه و پهنه سیاسی بر این باور هستند که تا ابد نباید با کسی قهر بود و شعار مرگ بر آمریکا در شرایط کنونی کشور را سر نداد، گفت: جوانان در برابر این جریان نیاز به استدلال و منطق صحیح دارند و موجی از هیجان ایجادشده را نمی‌پذیرند و همواره پای شعار مرگ بر آمریکا ایستاده‌اند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس اضافه کرد: آمریکا برای رسیدن به اهداف شوم خود تاکتیک را تغییر داده و در پی استراتژی جدیدی است که ایران را در جهان مرغوب و منزوی کند.

غیب‌پرور بیان داشت: خاورمیانه برای آمریکا که روزانه 18 تا 20 میلیون بشکه نفت و گاز از آن صادر می‌‌شود و نیز سه‌راهی قاره‌های جهان و مهد تمدن و ایستادگی ادیان اللهی است یک استراتژی بااهمیت محسوب می‌شود و با حمایت و پشتیبانی از سران منطقه آن را برای منافع خود حفظ و نگهداری می‌کند.

وی اظهار داشت: براساس آمار در دوران جنگ تحمیلی 950 میلیارد دلار خسارت به ما وارد شد، 2.5 میلیون بی‌خانمان و 15 هزار غیرنظامی در کشورمان شهید شدند و 150 هزار خانه ویران شد که درنتیجه حمایت و پشتیبانی آمریکا و حامیان وی از رژیم صدام بوده است.

فرمانده سپاه فجر استان فارس خاطرنشان کرد: صدام انسان حقیری بود که در دوران دانش‌آموزی فردی کودن  و درس نخوانی به‌شمار می‌رفت که به دلیل ارتکاب قتل به مصر گریخت و با حمایت آمریکا رئیس‌جمهور عراق شد و به دستور ارباب خود جنگ را بر ایران اسلامی تحمیل کرد.

غیب‌پرور تصریح کرد: کمک 70 میلیارد دلاری که 30 میلیارد آن از سوی عربستان سعودی تأمین شده بود به رژیم صدام‌حسین نشان از نوکری وی از استکبار جهانی است.

فرمانده سپاه فجر استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: فتنه جدید آغاز شده و باید مراقب بود تا در باتلاق دسیسه‌های دشمنان غرق نشویم.

در پایان از تعدادی اساتید بسیجی آزاده و ایثارگر با اهدا لوح تقدیر شد.

انتهای پیام/
د

منبع : فارس
کد: 302581