آرشيو خبر صفحه البرز داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه البرز:
آل‌سعود باید از تولیت حرمین شریفین خلع شود
يکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۵
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با تاکید بر اینکه آل‌سعود تدبیر، صلاحیت و لیاقت خادم‌الحرمین بودن را ندارد، گفت: عهده‌دار بودن مسئولیت این اماکن مقدس به دست این رژیم خیانت بزرگی است و کشورهای اسلامی باید چاره‌ای در این زمینه بیندیشند.
آل‌سعود باید از تولیت حرمین شریفین خلع شود
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: سردار علی استادحسینی با اشاره به فاجعه انسانی اتفاق افتاده روز گذشته حجاج بیت‌الله الحرام در منا و کشته شدن بیش از هزار تن از زائران، اظهار داشت: با توجه به حوادث اتفاق افتاده، رژیم آل‌سعود لیاقت تولیت حرمین شریفین را ندارد.

وی افزود: در این راستا باید در کنفرانس کشورهای اسلامی، رژیم آل‌سعود از تولیت خلع شود و کشورهای اسلامی عهده‌دار مسئولیت حرمین شریفین شوند چراکه این اتفاقات برای نخستین بار نیست که رخ می‌دهد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با تاکید بر اینکه آل‌سعود تدبیر، صلاحیت و لیاقت خادم‌الحرمین بودن را ندارد، تصریح کرد: عهده‌دار بودن مسئولیت این اماکن مقدس به دست این رژیم خیانت بزرگی است و کشورهای اسلامی باید چاره‌ای در این زمینه بیندیشند.

وی با اشاره به اعلام عزای عمومی 3 روزه توسط مقام معظم رهبری در پی این حادثه، خاطرنشان کرد: جهان اسلام با کشته شدن بیش از 1500 نفر از مسلمانان و بیش از 100 نفر از ایرانیان عزادار شده‌اند و باید خود را شریک غم و اندوه خانواده این عزیزان کنیم.د
منبع : تسنیم
کد: 302601