آرشيو خبر صفحه علمی فرهنگی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تاثر رهبرانقلاب ازفوت قاری جوان
يکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۳۰
برادر زنده‌یاد محسن حاجی‌حسنی کارگر با اشاره به تماس رئیس شورای عالی قرآن و عرض تسلیت وی گفت: آقای مقدم خبر درگذشت محسن را به رهبر معظم انقلاب رسانده و معظم‌له متأثر شده‌اند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:مصطفی حاجی حسنی کارگر برادر زنده‌یاد محسن حاجی حسنی قاری جان باخته در فاجعه منا از تماس سید‌علی مقدم رئیس شورای عالی قرآن با وی خبر داد و گفت: آقای مقدم طی تماسی با من ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت محسن گفتند: ما خبر درگذشت آقای محسن حاجی‌حسنی را به مقام معظم رهبری رساندیم و ایشان متأثر شدند.

وی با انتقاد از بیان شایعاتی در فضای‌های مجازی گفت: متأسفانه در برخی فضاهای مجازی شایعاتی مبنی بر صحبت‌ها و واکنش‌ مقام معظم رهبری از درگذشت محسن منتشر شده که هیچ‌کدام صحت ندارد و امیدوارم با این شفاف‌سازی جلوی این حرف‌ها گرفته شود.

برادر زنده‌یاد محسن حاجی‌حسنی با تأیید خبر درگذشت این قاری بین‌المللی قرآن کریم گفت: خود من تصویر پیکر بی‌جان برادرم را دیدم و متأسفانه این خبر صحت دارد، اما نمی‌دانم چرا برخی از دوستان شایعاتی مبنی بر زنده بودن محسن و حضور وی در بیمارستان‌های عربستان را منتشر می‌کنند و با این کار قلب ما را بیشتر جریحه‌دار می‌کنند.

مصطفی حاجی‌حسنی ضمن درخواست از همه مردم خصوصاً اهالی قرآن مبنی بر دامن نزدن به شایعات گفت: به هر حال مصیبتی عظیم بر ما وارد شده و محسن عزیز را از دست دادیم و من ضمن تشکر از همه دوستان برای ابراز همدردی با ما از آنها می‌خواهم به شایعات دامن نزنند و با این کار قلب داغ‌دیده ما را اندکی تسلی بخشند.
م
منبع : فارس
کد: 302676