آرشيو خبر صفحه بین الملل داخلی
امتیاز مثبت 
۱
 
Share/Save/Bookmark
ظریف واوبامادیدارکردند
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۸:۴۷
یک منبع نزدیک به هیأت ایرانی گفت: وزیر امور خارجه کشورمان که در حال خروج از سالن مجمع بود به طور اتفاقی با باراک اوباما و جان کری روبرو شد و سلام و احوالپرسی کرد و دست داد.
ظریف واوبامادیدارکردند
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:یک منبع نزدیک به هیأت ایرانی درگفت‌وگو بافارس گفت:دیروز(دوشنبه)پس ازپایان سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در هفتادمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه که در حال خروج از سالن مجمع بود به طور اتفاقی با باراک اوباما رئیس جمهور و جان کری وزیر امور خارجه آمریکا روبرو شد و سلام و احوالپرسی کرد و دست داد.

شبکه بلومبرگ آمریکا هم مدعی شد: ظریف و اوباما در سازمان ملل به صورت اتفاقی دیدار کردند.

این رسانه‌ آمریکایی در خبری مدعی شد که محمدجواد ظریف و رئیس‌جمهور آمریکا در یکی از راهروهای سازمان ملل به صورت اتفاقی با یکدیگر روبرو و با هم دیدار کوتاهی داشته‌اند.

هفتادمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل روز گذشته به وقت محلی در نیویورک برگزار و حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان طی سخنانی با اشاره به توافق هسته‌ای که آن را نمونه درخشانی از پیروزی بر جنگ خواند، گفت:‌این توافق توانسته سایه تخاصم و حتی جنگی دیگر و تنشی دامنه دار را از سر خاورمیانه دور کند و می‌تواند و باید سرآغاز دوره‌ای جدید و موجب نتایجی مثبت برای صلح و ثباتی پایدار در منطقه نیز باشد.

ش
کد: 302774