آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
روحانی عازم تهران شد
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۲
رييس‌ جمهوری اسلامی ایران که به منظور شرکت در هفتادمین نشست مجمع عمومي سازمان ملل متحد به نيويورک سفر کرده بود، عازم تهران شد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: حسن روحاني که در پی فاجعه منا در روز عید قربان برنامه های خود در حاشیه سازمان ملل را نیمه تمام گذاشت دقایقی پیش برای حضور در مراسم استقبال از پیکر حجاج جانباخته کشورمان ، نیویورک را به مقصد تهران ترک کرد.

رییس جمهوری در سفر به نيويورک علاوه بر سخنراني در مجمع عمومي سازمان ملل ونیز اجلاس سران توسعه پایدار ضمن تشریح دیدگاهها و مواضع تهران در خصوص مهمترین مسایل منطقه ای و بین المللی ، ديدارها و مذاکراتی با سران و مقامات کشورهای روسیه ، سوئد ،فرانسه، انگليس، ایتالیا،برزیل، بولیوی ،ژاپن، اکوادور، افغانستان وسنگال و نیز دبیر کل سازمان ملل و رییس شورای اروپا داشت.

ديدار با اعضای انديشکده‌های آمريکا، نشست با مدیران شرکتهای تجاری، اقتصادی و صنعتی آمریکا، دیداربا مدیران و مجریان ارشد رسانه های بین المللی، دیداربا نخبگان و کارآفرینان ایرانی مقیم آمریکا و حضور در جمع صمیمی ایرانیان مقیم آمریکا و نیز مصاحبه با رادیو ملی آمریکا و شبکه تلویزیونی سی. ان. ان از ديگر برنامه های کاری فشرده رييس جمهوری در جريان سفر به مقر سازمان ملل بود.
م
منبع : باشگاه خبرنگاران
کد: 302794