آرشيو خبر صفحه اقتصادی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
واکنش وزیربهداشت به"کمپین نخریدن مرغ"
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۸
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با اشاره به تشکیل کمپین "نخریدن مرغ" گفت: اگر مانعی برای مصرف مواد غذایی از حیث آلودگی آن وجود داشته و به سلامت مردم آسیب برساند، به طورحتم بدون هیچ ملاحظه‌ای هشدارهای لازم را داده و خبررسانی می‌شود.
واکنش وزیربهداشت به"کمپین نخریدن مرغ"
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: سيدحسن قاضي‌زاده ‌هاشمي، با رد آلوده بودن مرغ مصرفي مردم، گفت: اگر مانعي براي مصرف مواد غذايي از حيث آلودگي آن وجود داشته و به سلامت مردم آسيب برساند همانطور که راجع به آب معدني اظهارنظر و هشدارهاي لازم داده شد دراين باره هم بدون هيچ ملاحظه اي خبررساني مي‌شود.

وي با اشاره به تشکيل کمپين نخريدن مرغ با تاکيد براينکه مردم نبايد به شايعات توجه کند، افزود: سازمان دامپزشکي بايد در خصوص سلامت مرغ مصرفي مردم اظهارنظر کنند و درصورت لزوم وزارت بهداشت نيز به اين موضوع براي رفع نگراني مردم ورود خواهد کرد.

قاضي زاده‌هاشمي‌با اشاره به ممانعت از فعاليت آب معدني دماوند، تصريح کرد: اين شرکت به دليل عدم توجه به رفع آلودگي ميکروبي و توقف توليد با حکم قضايي مورد پيگرد قانوني است.

وي ادامه داد: درخصوص آلودگي آب معدني دماوند تمامي‌تخلفات مستند بوده و نمونه کشت آن موجود است. وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي يادآورشد: آب‌هاي موجود در بازار سالم بوده و مردم مي‌توانند با خاطري آسوده نسبت به استفاده از آن‌ها اقدام کنند.
م
منبع : خانه ملت
کد: 302822