آرشيو خبر صفحه همدان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مجید مجیدی:
برخی نام اسلام را به سرقت برده‌اند و به آن تازیانه می‌زنند
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۷
کارگردان فیلم محمدرسول‌الله(ص) گفت: در جهانی به سر می‌بریم که اسلام عزیز مورد هجوم تازیانه‌‌های کسانی قرار گرفته که نام اسلام را به سرقت برده‌اند.
برخی نام اسلام را به سرقت برده‌اند و به آن تازیانه می‌زنند
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:  مجید مجیدی شامگاه سه‎شنبه در اکران وی‍ژه فیلم محمدرسول‌الله(ص) در سالن مجتمع شهید آوینی اظهار کرد: در جهانی به سر می‌بریم که اسلام عزیز مورد هجوم تازیانه‌‌های کسانی قرار گرفته که نام اسلام را به سرقت برده‌اند.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال این بودند تا چهره‌ای زشت از اسلام به مردم دنیا عرضه کنند، گفت: در این فیلم تلاش کردم تا قطره‌ای از اقیانوس بیکران رحمت پیامبر اسلام(ص) را به تصویر بکشم.

کارگردان فیلم محمدرسول‌الله(ص) افزود: این توفیق بزرگ، با کمک جمعی بزرگ و عاشق در پشت صحنه این پروژه به دست آمد.

وی با بیان اینکه قرعه به نام من افتاده اما بسیاری مرا در ساخت این فیلم کمک کردند، از همراهی عوامل خارجی فیلم به ویژه «رحمان» آهنگساز این فیلم سخن راند و گفت: این فرد، انسان بزرگ و یک مسلمان واقعی است، وقتی برای همکاری در فیلم به ایران آمد، ابتدا به پابوس امام رضا(ع) رفت تا از ایشان برای شروع کار کسب اجازه کند.

مجیدی با بیان اینکه موسیقی این فیلم جاودانه می‌ماند، اظهار کرد: این فیلم به نام محمدرسول‌الله(ص) است، به همین دلیل موسیقی آن نیز ماندگار خواهد شد.

وی در پایان سخنانش با اشاره به خاطرات کودکی‌ از همدان، گفت: همدان برای من پر از خاطره از باغات دره مرادبیگ و سیلوار است، مادر من همدانی است و نیمی از وجود من هم همدانی...
د

منبع : فارس
کد: 302957