آرشيو خبر صفحه علمی فرهنگی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حجاج مصدوم بی هویت دیگر وجود ندارد
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۰
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه دیگر حجاج مصدوم شناسایی نشده نداریم، گفت: سعودی‌ها در وضعیت سختی قرار دارند، ولی به صورت شبانه روزی شناسایی‌ اجساد در حال انجام است اما به نظر می‌رسد با توجه به تعداد جانباختگان زمان شناسایی زیاد خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: سید امیرمحسن ضیائی استرآبادی رئیس جمعیت هلال احمر که هم اکنون به همراه وزیر بهداشت در عربستان حضور دارد، در ارتباطی زنده تلویزیونی عنوان کرد: ۶ نفر از بیماران در حال انتقال به ایرانت هستند، برخی از آنها نیز تحت رسیدگی درمانی و بستری هستند ولی مابقی آنها حالشان خوب هستند و با پروازهای جده به تهران اعزام خواهند شد.

رئیس جمعیت هلال احمر ادامه داد: مذاکرات با مقامات سعودی در جریان است تا وضعیت جانباختگان مشخص شود ولی زمان می‌برد و به نظر می‌رسد این مذاکرات ادامه یابد.

ضیایی درباره بررسی کانتینرهای که هنوز باز نشده است، خاطرنشان کرد:‌ این‌ها (سعودی‌ها) در وضعیت سختی قرار گرفتند ولی کانتینرها باز می‌شود و شناسایی صورت می‌پذیرد و اجساد نیز از همه کشورهای مسلمانان است ولی به صورت شبانه روزی این شناسایی‌ها در حال انجام است اما به نظر می‌رسد با توجه به تعداد جانباختگان زمان بیشتری برای شناسایی خواهد بُرد.
د
منبع : تسنیم
کد: 302973