آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تجمع اعتراضی به تصویب برجام قابل مجلس
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۸
سه روزی می‌شود که گردهمایی اعتراضی به برجام در مقابل مجلس آغاز شده است.
تجمع اعتراضی به تصویب برجام قابل مجلس
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:با پایان مذاکرات هسته ای و آغاز روند بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی، هر کسی با رویکرد خاص خود در برابر آن موضع گیری می‌کند.

سه روزی می‌شود که گردهمایی اعتراضی در جلوی مجلس آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

شایان ذکر است؛ در این گرهمایی اعتراضی دانشجویانی از دانشگاه تهران، شریف، امیرکبیر، شهید بهشتی، طباطبایی، دانشگاه امام صادق (ع) شرکت کرده‌اند.

دانشجویان پس از حضور در مقابل مجلس خیمه‌هایی را با عنوان «خیمه دانشجویان دانشگاه امیرکبیر» و «خیمه خانواده‌های شهدا» برپا کردند.

متحصنین با زدن چادر در مقابل خانه ملت، خواستار رد برجام توسط هستند و برجام را معاهده‌ای به دور از منافع ملی می‌دانند، آنها خواستار لغو یکباره همه تحریم‌ها هستند و می‌‌گویند طبق برجام قرار نیست تحریم‌ها یکباره لغو شود.

حاضران شعارهای مرگ بر سازش کار، مرگ بر آمریکا و مرگ بر برجام سر می دهند و برخی افراد به ایراد سخنرانی برای سایرین می‌پردازند.

تحصن‌کنندگان دست‌نوشته‌هایی همچون آمریکا قابل اعتماد نیست»، «هر ملتی به آمریکا اعتماد کرد ضربه خورد»، «به دشمن نمی‌شود چشم دوخت»، «اگر بناست تحریم‌ها لغو نشود برجام را برای چه بپذیریم»، «توافق نکردن بهتر از توافق بد است» و ... در دست دارند.

کد: 303001