آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
خوابی که اصلاح طلبان برای ناطق دیده‌اند؟!
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۴
نشریات زنجیره‌ای با وجود اعلام بی‌میلی ناطق نوری برای حضور در انتخابات مجلس، چندین ماه است که خواستار نامزدی وی می‌شوند.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: این نشریات و عناصر سیاست‌باز پشت صحنه نشریات زنجیره‌ای اغلب چنین القا کرده‌اند مایلند با ناطق اصولگرا ائتلاف و حتی او را سرلیست و رئیس مجلس کنند و این در حالی است که بدترین ناسزاها را به وی در دوره ریاست مجلس پنجم و نامزدی انتخابات ریاست جمهوری (سال ۱۳۷۶) نثار می‌کردند.

در این زمینه روزنامه آرمان از قول عبدالله ناصری عضو احزاب منحله مشارکت و سازمان مجاهدین گفت حضور ناطق می‌تواند معادلات را به هم بریزد و جریان تندرو را منزوی کند. این روزنامه در عین حال در صفحه دیگری از قول محمود میرلوحی عضو دیگر حزب منحله مشارکت و معاون وزیر کشور در دولت اصلاحات فاش کرد «ائتلاف اصلاح‌طلبان با اصولگرایان بی‌معنی است و این تاکتیکی است که تندروهای اصولگرا پیشه کردند تا برای خود وجهی درست کنند که یعنی ما یک طرف هستیم و اصلاح‌طلبان و اصولگرایان معتدل در کنار هم، یک طرف دیگر.

جالب اینکه همین فرد ۸ اردیبهشت ۹۴ در پاسخ این سؤال روزنامه اعتماد مبنی بر این که «در پروژه ۹۲ آقای ناطق نوری هم بود. آیا آقای ناطق را در انتخابات مجلس دعوت می‌کنید؟» گفته بود: دوستان‌مان تلاش می‌کنند، در رفت و آمد با ایشان هستند و سعی می‌کنند که از ایشان دعوت کنند تا مدیریت جریان اصولگرا را برعهده گیرد.

عباس عبدی پیش از این گفته بود آمدن ناطق نوری به سمت اردوگاه اصلاح‌طلبان، چیزی به اصلاح‌طلبان اضافه نمی‌کند و باید هم در همان اردوگاه اصولگرایان بماند و نقش خود را ایفا کند.

د
منبع : کیهان
کد: 303039