آرشيو خبر صفحه سیاسی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تخریب حمله روسیه به مواضع داعش توسط بی بی سی
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۲
شبکه دولتی انگلیس که از هنگام پیدایش داعش به عنوان بازوی رسانه ای این گروه تروریستی فعالیت کرده است، به تخریب روسیه به دلیل حمله به مواضع داعش پرداخت!
تخریب حمله روسیه به مواضع داعش توسط بی بی سی
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: پس از درخواست بشار اسد از روسیه برای مشارکت این کشور برای مقابله با تروریست های مورد حمایت غرب در سوریه، شبکه بی بی سی فارسی سراسیمه به کمک داعش شتافت!

 

بر اساس این گزارش، با گذشت بیش از یک سال از آغاز حملات هوایی ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا و انجام  نزدیک به 6000 حمله هوایی از سوی این ائتلاف، عملا هیچ ضربه ای بر داعش وارد نشده و در میانه هیاهوی مقامات غربی برای گرفتن ژست مقابله با تروریسم، انتشار چند فیلم مشخص کرد که نیروهای آمریکایی اقدام به پرتاب سلاح های مدرن برای تروریست های داعش نموده اند. گرچه فرماندهان ائتلاف با ادعای مضحک "اشتباه بودن این تحویل سلاح به داعش" تلاش کردند تا بر روی تکرار چندین باره این مساله مهر پایان بزنند!

 

شبکه بی بی سی فارسی از ابتدای شروع این عملیات که با مشارکت برخی کشورهای غربی صورت گرفته بود، تلاش کرد تا آن را به عنوان "ائتلاف جهانی مقابله با گروه های تروریستی" معرفی و با ایجاد یک پروپاگاندای رسانه ای سابقه سیاه این کشورها در ایجاد و حمایت همه جانبه از تروریست ها پنهان کرده و این عملیات را به "حملات به مقر داعش" جا بیندازد!

 

با وجود عدم موفقیت ائتلاف علیه داعش در امدادرسانی به کوبانی، بی بی سی فارسی اقدام به پخش گزارشات غیر واقعی در این زمینه کرد! 

 

 

دانلود ویدئو

 

این رپورتاژ خبری شبکه دولتی انگلیس برای ائتلاف ناموفق کشورهای غربی و ادعای "مقابله با داعش" ادامه داشت تا اینکه با اعلام احتمال حضور نیروهای روسیه در سوریه، بی بی سی فارسی در چرخشی عجیب شروع به تخریب تصمیم روسیه برای مقابله با داعش در سوریه کرده و با استناد به یک نهاد حقوق بشری مجهول در روسیه اقدام این کشور برای اعزام نظامیان خود به سوریه را مورد انتقاد قرار داده و آن را به دلیل عدم تمایل برخی سربازان روسی "غیر قانونی" اعلام کرد!

 

بی بی سی فارسی با استناد به یک منبع مجهول حقوق بشری به اقدام روسیه برای اعزام سربازان خود به روسیه برای مقابله با تروریست های بین المللی داعش حمله کرد!

 

با آغاز عملیات نظامی روسیه با حملات هوایی علیه مواضع داعش در سوریه، بی بی سی فارسی در اقدامی تامل برانگیز به رویه پیشین خود در جا انداختن "تروریست های داعش" به عنوان "مخالفان بشار اسد" بازگشت!

 

شبکه دولتی انگلیس بر خلاف استفاده از عناوینی چون"حمله به مواضع داعش" و یا"تروریست‌ها" برای اعلام اخبار ائتلاف غربی، حملات روسیه به مواضع تروریست‌ها را "حمله به مخالفان بشار اسد" معرفی کرد!

 

به نظر می رسد با توجه به سابقه بی بی سی فارسی در حمایت از داعش و تلاش برای تطهیر این گروه تروریستی از جنایاتی که انجام می دهد، این شبکه نتوانست در مقابل ورود روسیه به میدان نبرد با داعش که بر خلاف ائتلاف کشورهای غربی عزم جدی برای مقابله با آن دارد، نگرانی خود را از این نابودی این گروه پنهان کرده و با کنار گذاشتن نقاب دروغین مخالفت با داعش، مجددا به عنوان بازوی رسانه ای تروریست ها وارد صحنه گردید.
د

منبع : جام نیوز
کد: 303098