آرشيو خبر صفحه بین الملل داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آغاز تشریفات انتقال شهدای منا به کشور
جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۶
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:وزیر بهداشت در جده مستقر شده است و در حال نظارت بر روند اقدامات مربوط به انتقال پیکر حجاج ایرانی به کشورمان است، همچنین به منظور تسریع در روند انتقال پیکر جانباختگان منا؛ دومین جلسه وزیر بهداشت کشورمان با وزیر بهداشت عربستان برگزار می‌شود.
به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، به منظور تسریع در روند انتقال ابدان مطهر جانباختگان منا دومین جلسه وزیر بهداشت کشورمان با وزیر بهداشت عربستان عصر جمعه در جده برگزار خواهد شد. در این جلسه اعضای هیئت ایرانی، مسئولان ستاد حج و زیارت و هیئت پزشکی هلال احمر نیز حضور خواهند داشت و در خصوص آخرین هماهنگی‌ها و اقدامات لازم تصمیم گیری خواهد شد.

با سفر مجدد وزیر بهداشت به جده جهت تسریع در انتقال جانباختگان فاجعه منا و همچنین فراهم شدن زمینه انتقال مجروحان این حادثه به کشور، تعدادی از ابدان مطهر فاجعه منا به فرودگاه جده منتقل شده است و کار تشریفات مربوط به انتقال آنها به کشور در حال انجام است. وزیر بهداشت نیز همچنان در جده مستقر و در حال نظارت بر روند اقدامات مربوطه است.

به گزارش وزارت بهداشت، با برگزاری این جلسه، هیئت ایرانی به سرپرستی دکتر هاشمی وزیر بهداشت کشورمان، سه جلسه با مسئولان عربستان برگزار کرده است.

ش
کد: 303198