آرشيو خبر صفحه اقتصادی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
انگلیسی ها درصدد امضای‌ قرارداد جدید با ایران
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۹:۰۷
ایان موریسون معاون مدیرکل شرکت سینرژی انگلیس اعلام کرد: درحال مذاکره با شرکت های ایرانی برای امضای قراردادهای جدید در حوزه صنعت نفت هستیم.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: موریسون در حاشیه دومین همایش فرصت های فناورانه نفت و گاز ایران که هشتم مهر در تهران برگزار شد، افزود: شرکت سینرژی سالهاست در ایران فعالیت می کند و تحریم ها نتوانسته است این شرکت را از امضای قراردادهای جدید و رسیدن به توافق با طرف های ایرانی منصرف کند.

وی با بیان اینکه در حال مذاکره با شرکت های ایرانی برای امضای قراردادهای جدید هستیم، تصریح کرد: البته تنظیم این قراردادها به نحوی نیست که مانعی برای آن وجود داشته باشد.

موریسون ادامه داد: هر کاری بتوانیم انجام می دهیم تا بتوانیم در دوران پساتحریم، جایگاه قبلی خود را در ایران بدست آوریم.
این مقام مسوول یادآور شد: البته ما برای افزایش تعامل با ایران، همچنان منتظر اطمینان سازی بیشتر از طرف سیاستمداران خود هستیم.

به گفته موریسون، فرصت های زیادی در صنعت نفت ایران برای شرکت های نفتی وجود دارد و شرکت سینرژِی انگلیس هم در تلاش است تا قدم به قدم حضور خود را در ایران مستحکم تر کند و این فناوری ها را در اختیار ایران قرار دهد.

دفتر اصلی شرکت سینرژی به عنوان یک واحد خدماتی مطرح در جهان، در انگلیس واقع است و با بسیاری از شرکت های ایرانی همکاری می کند.
د
منبع : شانا
کد: 303210