آرشيو خبر صفحه علمی فرهنگی داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آخرین وضع فروش‌ فیلم‌های در حال اکران
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۹:۲۸
در شرایطی که شب گذشته اکثر مردم به دلیل عید بزرگ شیعیان در دید و بازدید به سر می بردند اما همچنان فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» ساخته مجیدی با اقبال مواجه شده است.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» همچنان با اقبال مواجه شده است. این فیلم در شب گذشته که شب عید غدیر بوده است با استقبال مواجه شد و در تهران به فروش ۱۰۷ میلیون تومان رسید.

محمدرضا صابری مدیر پخش دفتر نور تابان گفت: فیلم با اقبال گسترده ای مواجه است و در تهران شب گذشته ۱۰۷ میلیون تومان فروش داشته است به دلیل کثرت شهرستان ها هنوز نتوانستیم آمار دقیقی از فروش شهرستان داشته باشیم اما هم اینک فیلم ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان فروش داشته‌است.

امیر قطبی مدیر پخش دفتر فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فیلم «دلتنگی‌های عاشقانه» توضیح داد: پس از ۱۵ روز نمایش ۸۰ میلیون تومان در تهران فروش داشتیم،در شهرستان دو یا سه سالن سینما در اختیار داریم و ۱۵ میلیون تومان ظرف ۱۰ روز نمایش فروخته است.

وی درباره فروش فیلم «دوران عاشقی» توضیح داد: فیلم در تهران با فروش ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و ۷۹۰ میلیون تومان در شهرستان و در مجموع دو میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان دست یافته است. این فیلم در تهران ۱۲ سالن سینما در اختیار دارد.

براساس این گزارش،همچنین طبق اعلام حبیب اسماعیلی مدیرعامل شرکت پخش فیلمسازان مولود فیلم سینمایی «۳۶۰ درجه» نخستین فیلم بلند سینمایی سام قریبیان پس از دو روز نمایش به فروشی معادل ۳۰ میلیون تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی «دو دوست» که به تازگی بر پرده سینماها آمده هم توانسته است نظر مخاطب را جلب کند. بانکی مدیر پخش فیلم «دو دوست» گفت: من فروش شب گذشته (۱۰ مهر) را به دقت نمی دانم اما یک هفته اول فروش خوبی داشتیم و با در اختیار داشتن ۲۰ سالن سینما ۷۳ میلیون تومان کسب کرده است.

وی درباره نمایش فیلم در شهرستان گفت:ما برای اکران شهرستان فیلم قصد داریم بعد از ماه محرم شکل خواهد گرفت.

بنابراین گزارش، همچنین با اعلام نسیم صبا پخش کننده فیلم سینمایی «قندون جهیزیه» اولین ساخته‌ علی‌ ملاقلی‌پور این فیلم تاکنون فروشی معادل یک میلیارد و ۲۷۵ میلیون تومان داشته است.
د
منبع : فارس
کد: 303219