آرشيو خبر صفحه بین الملل داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سیلی محکم ایران و روسیه به صورت اوباما
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۹:۳۴
سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی که نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا هم هست، حملات هوایی روسیه علیه گروه‌های تروریستی در سوریه را سیلی مسکو و تهران به صورت رئیس‌جمهوری آمریکا تعبیر کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: «لیندسی گراهام»، سناتور جمهوری‌خواه و یکی از نامزدهای این حزب برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا حملات روسیه به مواضع گروه‌های تروریستی داعش در سوریه را سیلی مسکو و تهران به صورت باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا تعبیر کرده است.

به گزارش فاکس‌نیوز، گراهام، همچنین رئیس‌جمهور آمریکا را فاقد صلاخیت توصیف کرده و گفته سیاست‌های وزیر خارجه کشورش در خاورمیانه هم متوهمانه است.

گراهام، اقدام روسیه برای مقابله با گروه‌های تروریستی را از منظر این کشور، اقدامی خوب توصیف کرده است. او می‌گوید: «از منظر روسیه، این گام خوبی است.»

این نماینده جمهوری‌خواه با اشاره به این احتمال که نیروهای روسیه و ایران برای بیرون راندن تروریست‌های سوریه در یک صف مشترک قرار خواهند گرفت می‌گوید این اقدام نفس دولت بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه را تازه خواهد کرد.

او درباره پیامی که این اقدام برای آمریکا دارد، هم می‌گوید: «این چیزی است که روسیه و ایران دارند به اوباما می‌گویند: شما ضعیف هستید؛ آنها دارند به صورت او سیلی می‌زنند و احترامی برای این مرد و برای آمریکا قائل نیستند.»

د
منبع : فارس
کد: 303224