آرشيو خبر صفحه زنجان داخلی
امتیاز مثبت 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ولی فقیه در استان زنجان:
فرمایشات با صلابت مقام معظم رهبری مانع از دفن اجساد مطهر در عربستان شد
شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۳
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در نوشهر و هشدار به آل‌سعود گفت: این فرمایشات که با صلابت بیان شد، مانع از دفن اجساد مطهر در عربستان شد.
فرمایشات با صلابت مقام معظم رهبری مانع از دفن اجساد مطهر در عربستان شد
پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: آیت‌الله علی خاتمی شامگاه پنجشنبه در جشن «ولایت علوی، اکمال دین نبوی» با تبریک این عید فرخنده به مردم ولایتمدار اظهار داشت: مستحب است که در عید غدیر مردم به دیدار هم رفته و این عید را به همدیگر تبریک بگویند.

وی افزود: حمد خداوند رحمان از اینکه ما را در از پیروان امیرالمومنین(ع) قرار داده از دیگر کارهای است که مومنان باید انجام دهند و از پروردگار عالم بخواهند آن‌ها را در این راه ثابت قدم نگه دارد.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به حادثه غدیر عنوان کرد: کاری با این عظمت چطور بعد از 70 روز انکار و یا فراموش می‌شود، در حالی که پیامبر سه روز مردم را در آن مکان نگه داشت و  فرمود بیعت کنندگان با من با علی نیز بیعت کرده و به وی سلام و درود  فرستند.

وی بیان کرد: متاسفانه مسلمانان گاهی مسائلی را که با سرنوشت اصلی اعتقاداتشان سر و کار دارد ساده می‌گیرند و یا از کنارشان می‌گذرند.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به حادثه خونین منا گفت: اگر فرمایشات با صلابت مقام معظم رهبری نبود، سعودی‌ها قصد داشتند اجساد مطهر را در عربستان دفن کنند.

وی تصریح کرد: حادثه منا نشان می‌دهد که مسلمانان باید  به محکمات دین  اهمیت بیشتری داده و در نگه داشتن آن‌ها پافشاری کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان اظهار داشت: با وجود عکس‌ها و فیلم‌های موجود سعودی‌ها در روزهای گذشته تعداد کشته‌ها را 717 نفر اعلام می‌کردند و حاضر به افشای حقیقت نبودند، حال فرض کنید 1400 سال قبل که دوربین و هیچ امکاناتی نبود این‌ها چطور حادثه پیام غدیر را قبول و یا اعلام خواهند کرد.

به گزارش تسنیم، جشن «ولایت علوی، اکمال دین نبوی» با حضور مردم ولایتمدار پایتخت شور و شعور حسینی در امامزاده سید ابراهیم(ع) زنجان برگزار شد.

انتهای پیام


د

منبع : تسنیم
کد: 303268