منشور اقتصاد مقاومتی زمینه توسعه اقتصادی کشور را فراهم می‌کند

تسنیم , 8 خرداد 1393 ساعت 12:08

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ابلاغ منشور اقتصاد مقاومتی یکی از مهم ترین چشم‌اندازهایی بوده که زمینه توسعه اقتصادی کشور را فراهم می‌کند.


پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: آیت‌الله علی معلمی اظهار کرد: جایگاه رهبری جایگاه هدایت و ارشاد بوده و سیاست‌های کلان رهبری در بعد فرهنگی، اقتصادی، روابط خارجی، اقتصادی، علمی و آموزشی که مقام معظم رهبری ورود پیدا کردند، زمینه‌ساز ایجاد چشم‌اندازی مناسب برای توسعه ایران اسلامی است.

وی افزود: رهبری رهنمود‌های ضروری را در همه زمینه‌ها به صورت مداوم ارائه می‌دهند و هیئت دولت باید در سایه این رهنمودها چشم‌انداز ۲۰ ساله را تحقق بخشد.

معلمی گفت: ابلاغ منشور اقتصاد مقاومتی یکی از مهم ترین چشم اندازهایی بوده که زمینه توسعه اقتصادی کشور را فراهم می‌کند و مجلس و دولت در تعامل بیشتر با یکدیگر در دستیابی به ابعاد مختلف بیانات رهبر معظم انقلاب باید تلاش کنند.

وی بیان کرد: قانون اساسی ما طراحی خوبی دارد و تدوین کنندگان قانون که مورد تایید عموم مردم هستند، طرح های روشنگرانه ای را ارائه می دهند تا مدیریت صحیح اعمال شود و ایجاد این بسترها با تلاش های مقام معظم رهبری و در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده است.
الف


کد: 218987

آدرس مطلب: http://hamandishi.ir/news/218987/

هم اندیشی
  http://hamandishi.ir