جلوگیری ازقاچاق گندم دراستان تهران

مهر , 12 مرداد 1394 ساعت 22:12

رئيس جهاد کشاورزی استان تهران گفت: با تلاش های صورت گرفته از قاچاق گندم جلوگیری به عمل آمد و تمامی گندم های برداشت شده به سیلو ها تحویل داده شد.


پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی:ظهر دوشنبه جلسه هم اندیشی حل مشکلات بخش کشاورزی شهرستان قرچک با حضور محمد موسوی مدیر جهاد کشاورزی استان تهران و مسعود مرسل پور فرماندار قرچک در این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه مسعود مرسل پور با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در بخش کشاورزی شهرستان قرچک اظهار داشت: شهرستان قرچک از ظرفیت ها و پتانسیل های برجسته و مهمی در زمینه کشاورزی برخوردار است.

فرماندار قرچک افزود: شهرستان قرچک علاوه بر تأمین نیازهای منطقه، بخشی از محصولات کشاورزی خود را به سایر مناطق ارسال می کند که با افزایش سطح زیر کشت اراضی کشاورزی و ارائه تسهیلات به کشاورزان می توان شاهد رونق هر چه بیشتر این بخش در قرچک بود.

وی ادامه داد: امروز شهرستان قرچک با کمبود منابع آبی مواجه است به همین خاطر استفاده از روش های نوین آبیاری برای جلوگیری از هدر رفتن آب مورد تأکید مسئولان قرچک بوده و با جدیت دنبال می شود.

مرسل پور اضافه کرد: به مناسبت هفته دولت دو پروژه در بخش کشاورزی آماده بهره برداری شده است که با حضور مسئولان در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد.

محمد موسوي رييس سازمان جهادكشاورزي استان تهران در این دیدار با اشاره به این نکته که شهرستان قرچک در تولید محصولاتی نظیر گندم دارای جایگاه ویژه ای در استان تهران است اظهار داشت: بیش از شش هزار تن گندم از اراضی شهرستان قرچک برداشت شد.

وی افزود: امسال بالاترین و مرغوبترین برداشت گندم دراستان تهران از اراضی شهرستانهای قرچک، ورامین و پیشوا بود که این نشان دهنده جایگاه شهرستان قرچک در تولید این محصول است.
م


کد: 292535

آدرس مطلب: http://hamandishi.ir/news/292535/

هم اندیشی
  http://hamandishi.ir