عضو مجلس خبرگان رهبری:

موفقیت تیم هسته‌ای ایران در لوزان ارج نهاده شود

تسنیم , 17 فروردين 1394 ساعت 19:18

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر حمایت دولت و مجلس از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران گفت: موفقیت اخیر تیم هسته‌ای ایران در لوزان سوئیس باید ارج نهاده شود.


پایگاه خبری تحلیلی هم اندیشی: آیت‌الله نورالله طبرسی در دیدار فرماندهان سپاه کربلای مازندران، تحقق شعار سال تبیین شده با لسان مقام معظم رهبری را فراتر از فضای مجازی دانست و اظهار داشت: تحقق شعار سال مستلزم عمل و اقدام است.

وی افزود: اجرایی کردن شعار سال، نیاز به سرمایه، پول و اعتبار ندارد و با داشتن همت برخاسته از ایده قرآنی و اسلامی بین مردم و مسئولان بسیاری از مسائل اجتماعی، سیاسی و اقتصادی قابل رفع شدن است.

امام جمعه مرکز مازندران، سپاه را فرزند انقلاب خطاب کرد و افزود: در باب عمل به اوامر رهبری، انتظارات از سپاه بیشتر است و برای اجرای منویات معظم‌له، به‌خلاف عده‌ای، باید از شعار و سمینار خارج شد و با ورود در حوزه عمل، موجبات تحرک و اقدام دیگران را برای پیشرفت جامعه اسلامی در همه زمینه‌ها فراهم کرد.

طبرسی، نشاندن پشت میز مذاکره سران کشورها در قالب 1+5 از ناحیه جمهوری اسلامی ایران را کار اساسی دانست و گفت: هیئت مذاکره کننده ما توانست در این بازی سیاسی پیروز شود.

وی، استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری را روشنگر تکلیف مسئولان نظام در مصلحت اقدامات اخیر دانست و گفت: گرچه نتایج مذاکره تیرماه مشخص می‌شود باید آماده باشیم و همواره به زبان گویای رهبری نظاره کنیم تا سال پرخیر و برکت توأم با فتح و ظفر کشورهای اسلامی بوده و نگرانی مسلمانان برطرف شود.

سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین بابایی، فرمانده سپاه کربلای مازندران نیز در این نشست، سپاه را جدی‌ترین و سزاوارترین نهاد در تحقق منویات رهبری دانست و گفت: همدلی و همزبانی مردم و مسئولان با مقام معظم رهبری، باید در اولویت امور قرار گیرد.

وی، مورد سوء استفاده قرار گرفتن مسئله هسته‌ای را خطرناک برشمرد و افزود: مسئولان باید مراقب باشند تا تناقضی بین گفته‌ها و عمل‌های آنان با منویات مقام عظمای ولایت پدید نیاید.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: نباید با برخی تحرکات و اقدامات احساساتی در مسائل روز، انتظارات و پیش‌فرض‌های دشمنان را عملی کرد.

بابایی، شکل‌گیری بسیج در سوریه و ایجاد قرارگاه عملیاتی را که منجر به اتحاد بسیج و ارتش آن شد از برکات و تجربیات انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: در عراق با شکل‌گیری بسیج در قالب گردان‌های مختلف انسجامی تحت فتاوای علمای دینی میان نیروهای مردمی و ارتش به وجود آمد و در مسلئه یمن نیز هوشیارانه چشم و دل به اوامر ولی فقیه نگه داریم.


د
 

 


کد: 270462

آدرس مطلب: http://hamandishi.ir/news/270462/

هم اندیشی
  http://hamandishi.ir