نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  

۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۶

رئیس "انجمن ملی ضد خشونت پلیس:

تغییردر آمریکا وقتی است که صبر مردمش لبریز شود

در آمریکا دو نظام قضایی وجود دارد. یکی برای سفیدپوست‌ها و دیگری برای غیرسفیدپوست‌ها. این دسته دوم حقوقشان توسط برخی افسران پلیس زیر پا گذاشته می‌شود. باید تأکید کنم که ما نمی‌گوییم همه افسران پلیس این‌گونه هستند، برخی از آن‌ها. وقتی می‌گوییم غیرسفیدپوست‌ها، این عده شامل سیاه‌پوست‌ها، هیسپان‌ها و همه ...

 

۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۸

اگر "هتل تارا" در صعده بود!

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه بود که دختر جوانی که در هتل تارای مهاباد مشغول به کار بود در حادثه ای با سقوط از طبقه چهارم این هتل درگذشت.آن چیزی که از حادثه مهاباد به تصویر کشیده شدپس از این اتفاق و طی چند روز بعد از آن شاهد حرکتی در میان برخی از رسانه‌های سرشناس معاند با ...

 

۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۶

کارشناس اقتصادی؛

دولت برای اقتصادبرنامه نداشته،ندارد و نخواهد داشت

عبدالمجید شیخی با بیان اینکه نقش متولیان تولید در کشور شبیه به مترسک است، گفت:‌ آنها فقط نظاره گر وضعیت تولید بوده و حمایتی وجود ندارد و اینکه مشکلات اقتصادی را یک عده به تحریم گره می‌زنند، ناشی از ضعف مدیریتشان است.

 

۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۱

گزارش ویژه؛

«علی ناصر محمد»؛ سیاست‌مداری برای روزهای سخت یمن +تصاویر

علی ناصر محمد، نسبت به بسیاری از رهبران عرب دارای شخصیت ویژه‌ای بود. او اگر چه سوسیالیست بود، اما با سوسیالیست‌های افراطی در حزب سوسیالیست یمن مخالف بود. وی هر ساله در 22 بهمن، سالگرد انقلاب اسلامی را به امام خمینی (ره) تبریک می‌گفت و امام نیز در پاسخ وی پیام‌های محبت آمیزی ارسال می‌فرمودند.

 

۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۳

نریمان پناهی:

علت برهنه نشدن در هیئت

مداح کشورمان گفت: باند تشیع انگلیسی سراغ بنده هم آمدند، گفتند که اگر بیای ما حسینیه، پول، ماشین و خانه می‌دهیم و تأمینت می‌کنیم، نرفتم و به هیچ عنوان هم نمی‌روم، چون بچه جنگ و گردان مقدادم.

 

۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۷

در مصاحبه با امام جماعت مسجد مشهور براثای عراق مطرح شد

ایران اولین حامی عراق در نبرد با تروریسم

یک عضو مطرح مجلس اعلای اسلامی عراق و خطیب مسجد مشهور براثا با تشریح آخرین اوضاع امنیتی و موفقیت‌های چشمگیر ارتش و نیروهای داوطلب مردمی عراق تصریح کرد جمهوری اسلامی ایران اولین کمک‌کننده و حامی عراق در جنگ با تروریسم است.

 

۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۵

رفع تحریم‌ها ۱۵ درصد مشکلات را حل می‌کند

اجازه دسترسی فراتر از پروتکل الحاقی به تأسیسات نظامی با روح استکبارستیزی ایران در تضاد است.

 

۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۷

بلایی که کج فهمی و افراط برسر اسلام آورد

روشنفکران جهان اسلام و آنانی که در تراز «اقبال لاهوری»،«سیدجمال اسدآبادی» ، «عبده»، «مودودی»، «جناح» و «شیخ‌شلتوت» می‌اندیشند باید میدان‌داری کنند و سه عامل «ایدئولوژی تکفیر»، «مدارس وهابیت» و «پول» را از دستان آل سعود بستانند.

 

۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۰

درسهایی که از شن های طبس گرفتیم

باید واقعه طبس را بار دیگر مرور کنند و ضروری است متوجه این نکته باشند که آمریکایی ها اساساً از ابتدا، به دنبال مذاکره و تعامل نبوده اند و اگر حادثه طبس رخ نمی داد مشخص نبود که چه حوادثی برای انقلاب پیش می‌آمد.

 

۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۶

سعدالله زارعی

تنها پیروزی عربستان کشتن کودکان و نابودی خانه‌های گلی بود

کارشناس مسائل منطقه در ارزیابی تجاوز ۲۷ روزه سعودی به یمن گفت: هدف عربستان لطمه زدن به انقلابیون یمن بود اما طی این مدت، موقعیت انصارالله بر روی زمین گسترش یافت و اکنون ۸۰ درصد از زمین و سواحل یمن را در کنترل خود دارد و موقعیت‌های ممتازی در اختیار دارد.

 

۲۴ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۹

فاطمه امیری

بارتاب خوش بینی به غرب در تحولات ایران

نگاه مثبت به غرب بحث ریشه‌داری در ادبیات سیاسی معاصر ایران، به ویژه در فضای روشن‌فکری، به شمار می‌آید. این خوش‌بینی بازتاب‌های متفاوتی در تحولات دویست سال اخیر ایران داشته است.

 

۲۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۵

کارشناس ارشد امنیتی پاکستان

سعودی‌ها در حمله به یمن تنها مانده‌اند

سعودی‌ها از ما برای حمله به یمن، درخواست جنگنده و حمایت دریایی و زمینی کردند؛ اما ما هیچ نیرو و سلاحی به آنها ندادیم زیرا انصارالله به عربستان حمله نکرده بلکه عربستان است که به یمن حمله کرده است.

 

۱۵ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۰

سلاح دریایی ایرانی ضد موشک و کشتی

توپ دریایی ۴۰ میلی متری فتح جز توپ های ضدهوایی ارتفاع پست است و در شناورهای دریایی مورد استفاده قرار می گیرد. برد نهایی این سلاح ۱۲ کیلومتر و نواخت تیر آن ۳۰۰ گلوله در دقیقه است.

 

۱۲ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۰

دوران احمدي‌نژاد دوره حاکميت اصولگرايان نبود

دکتر غلامعلي حدادعادل شخصيت منحصربه‌فردي دارد. يک سياستمدار اهل فرهنگ است و بسيار خوش‌مصاحبه. جانب انصاف را هميشه نگه مي‌دارد و البته در مواقعي که صلاح مي‌داند صريح و شفاف نظرش را اعلام مي‌کند.

 

۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۰۲

فضاپیمایی با «سرنشین ایرانی»

با انجام مأموریت فضاپیمای سرنشین دار ایرانی کشور علاوه بر پیشرفت در راه اعزام انسان به فضا، می‌تواند از طریق انجام مأموریت های آزمایشی آتی، کسب درآمد داشته و گامی در جهت تبدیل علم به ثروت و توسعه اقتصاد دانش بنیان بردارد.

 

۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۳

زندگی شهرنشینی و بروز انواع بیماری‌ها‎

زندگی شهرنشینی امروز باعث بروز انواع بیماری‌ها‎ در بین افراد شده است.

 

۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۸

سلیمی نمین

انگلیس شاه را «ضد غربی» جلوه می‌داد

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران گفت: در تاریخ سابقه داشته که انگلیسی‌ها اجازه دهند حرکت‌های نمایشی صورت گرفته و وانمود شود که ‌شاه چهره‌ای «ملی» و «ضد غربی» است.

 

۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۴

رفیق‌دوست:

آمریکا به به دشمنی با ما نیاز دارد

وزیر سابق سپاه در گفتگوی تفصیلی با «نسیم» گفت: امام(ره) از اول حرکت خود را به گونه‌ای تنظیم کردند که هیچ‌کسی جرأت نکند خود را به ایشان بچسباند/ به قول آقای هاشمی "حضرت آقا در رهبری الآن در جامعه بدیل ندارد"

 

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۷

محمد حسین پرتویان

دعوت آیت الله خامنه ای به آرامش و بیداری

زورمان یک عکاس اسلوونیایی است. او به کشورهای زیادی سفر داشته و گالری‌های متعددی از زندگی اجتماعی مردم جهان منتشر کرده است. او نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی را خوانده است و معتقد است این نامه دنیا را به آرامش و بیداری دعوت می‌کند.

 

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۵

جنایتی که رسانه‌های غرب آن را ندیدند

در حالی که تنها چند هفته از هیاهوی وسیع رسانه‌های غربی درباره حادثه شارلی ابدو نمی‌گذرد، همین رسانه‌ها در قبال جنایت یک آمریکایی در کشتار سه جوان مسلمان کاملا بی تفاوت گذشته‌اند.