نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  

۲۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۷

سامی یوسف:

ایران همیشه در قلب من است

خواننده مشهور دنیای اسلام می‌گوید یکی از بزرگترین رویاهای زندگی‌اش ارتباط مداوم با ایران و ایرانیان است. او می‌گوید: من به لحاظ فرهنگی و اخلاقی ایرانی هستم.ایران همیشه در قلب من است و اگر به آنجا بیایم ابتدا به «مشهد» می‌روم.

 

۱۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۷

روایتی از معجزه‌گر پروژه «محمد رسول الله(ص)»

ویتوریو استرارو مدیر فیلم‌برداری پروژه سینمایی «محمد رسول الله(ص)» وقتی خلاقیت‌های مرحوم محمدجواد شریفی‌راد را در ساخت تجهیزات جلوه‌های ویژه میدانی می‌بیند، از او با عنوان معجزه‌گر یاد می‌کند.

 

۱۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۵

ایزدی

هر چیز تعهدآور برای کشور نیاز به تأیید مجلس دارد

کارشناس مسائل بین‌الملل مطرح کرد: برجام برای طرف مقابل که قطعنامه علیه خود ندارد داوطلبانه است نه برای ما. دولت برای توجیه خطای خود در وین به خطاهای قبلی در سعدآباد و ژنو استناد می‌کند.

 

۱۳ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۰

"نجم‌الثاقب" موشکی که کابوس سعودی‌ها شد

با ظهور موشک‌های میانبرد نجم الثاقب انصارالله،‌ موازنه قدرت به نفع نیروهای مردمی تغییر یافت.

 

۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۵

"کانون صنفی معلمان" و جریان فتنه

این گزارش چگونگی پیوند کانون صنفی معلمان با سران و فعالان جریان فتنه از زمان اصلاحات تا فتنه ۸۸ و پس از آن را بررسی می‌کند/"الف. ع" با اظهارات خود پرده از روابط نزدیک این کانون غیرقانونی با آشوبگران برداشت

 

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۳

گزارشی از همکاران ایرانی بی‌بی‌سی در این روزها

همکاران بی‌بی‌سی بیش از ۲ سال است در سایه غفلت مسئولان اقدام به تولید سوژه‌های ارسالی از مقر این شبکه در لندن برای سیاه‌نمایی و تبلیغ علیه کشورمان می‌کنند و ورود خبرنگاران بخش انگلیسی آن زیاد تعجب‌آور نیست!

 

۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۰

پاسخ به یک شبهه

اگر تحریم‌ها لغو نشود، اقتصاد ایران به بن‌بست می‌رسد؟

حواله دادن مشکلات اقتصادی کشور به لغو تحریم‌ها، کشور را بر پرتگاه دولبه‌ای قرار می‌دهد که اگر تحریم‌ها لغو نشود، مردم ناامید خواهند شد و اگر لغو بشود، باعث ایجاد انتظاراتی در مردم می‌شود. توجه داشته باشید که امید مهم‌ترین عنصر در پیشرفت اقتصادی است. از طرفی نیز افزایش کالاهای وارداتی که ممکن است در ...

 

۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۵

مداح نیویورک نشینی که خطیب جمعه اهل سنت شد!

«مداح ایرانی نیویورک‌نشین» همین عنوان آنقدر جذاب هست که ساعتی از «مهدی دردشتیان» بخواهیم در مجله مهر میهمانمان شود و از خواندن برای اهل بیت در قلب کفر بگوید.

 

۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۳

گزارشی در مورد فعالیت های یگان 8200 ؛

سرویسهای جاسوسی چه کلماتی رادرفضای مجازی بیشتر رصدمیکنند؟

تظاهرات، قدس، شهید، تحریم و... از جمله کلید واژه‌ هایی هستند که مورد توجه افسران ارتش رژیم صهیونیستی است و این رژیم از شرکت هایی که با آنها همکاری می کنند، همواره می خواهند، نام و هویت کاربرانی که از چنین کلید واژه هایی استفاده می کنند را شناسایی کنند.

 

۹ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۳

مسئول کمیته های مردمی مواجهه با تجاوز نظامی عربستان

سلاح هایی داریم که بنادر عربستان را هدف قرار می‌دهد

مسئول کمیته های مردمی مواجهه با تجاوز نظامی عربستان گفت: گزینه‌هایی که در اختیار داریم باعث می‌شود که تمام رژیم‌‌های طاغوتی منطقه ادب شوند و سلاح‌هایی داریم که به منابع و بنادر سعودی دسترسی دارند.

 

۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۴

به بهانه درز اطلاعات توافق محرمانه میان ایران و آژانس

سندی که دیگر «محرمانه» نیست

هر چند ایران و آژانس برای حل مسائل باقی‌مانده ما بین خود توافقات محرمانه‌ای داشتند اما اکنون مقامات آمریکایی و دیگر اعضای ۱+۵ به طور کامل در جریان جزئیات این توافق قرار گرفته‌اند؛ توافقی که دیگر محرمانه نیست.

 

۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۰

آیت‌الله یزدی در گفت‌وگویی به مناسبت سالروز تأسیس شورای نگهبان:

مجلس خبرگان ضامن«اسلامیت نظام»

رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مجلس خبرگان رهبری «اسلامیت نظام» را تضمین می‌کند، گفت: شورای نگهبان از جمله ارکانی است در نظام اسلامی حاکمیت فقیه و فقه را تحقق می‌بخشد و احکام اسلام را بر همه شئونات جامعه حاکم می‌سازد.

 

۳۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۳

مصباحی مقدم

رشد نقدینگی ۲۳ درصدی به اقتصاد ما آسیب می‌زند

عضو مجمع تشخیص در گفتگوی تفصیلی با «نسیم»: رشد نقدینگی ۲۳ درصدی که مسئولان بانک مرکزی روی آن اصرار می‌کنند به اقتصاد ما آسیب می‌زند/ با نقدینگی موجود اگر رکود نبود تورم بسیار بالاتر می‌رفت

 

۳۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۶

به مناسبت قیام 30 تیر؛

آیت‌الله کاشانی چگونه قیام 30 تیر را رقم زد؟

شاه تسلط بر اوضاع را از دست داده بود. حضور ارتش در خیابان‌ها صحنه‌ی تظاهرات را به میدان جنگ تبدیل کرد. تمامی محاسباتی که قوام به‌عنوان یک سیاست‌مدار کارکشته انجام داد، نافرجام ماند. او تصور می‌کرد از طریق سازش با لندن و واشنگتن، می‌تواند مردم را مرعوب سازد، ولی مردم با دست خالی در مقابل مأمورین انتظامی ...

 

۲۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۹

در گفتگو با اکبر براتی مطرح شد؛

خواندنی‌هایی ازبازطراحی واحداطلاعات سپاه

به‌ همراه برادر مصطفی از روزهای اول مبارزه و جوانی یار شهید محمد بروجردی بوده‌است. بخشی از حفاظت از امام در فرودگاه مهرآباد در روز 12 بهمن برعهده اکبر براتی بود.

 

۲۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۶

علت کنسرت«سامی یوسف» در «اسرائیل»

سامی یوسف‌ که او را خواننده‌ای مسلمان و جهانی می‌شناسند دو روز پیش به دعوت شهرداری یکی از شهرهای عرب‌نشین تصرف شده توسط رژیم اشغال‌گر قدس در این شهر کنسرت برگزار کرده است. این کنسرت با واکنش‌های متفاوتی مواجه شده است.

 

۱۵ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۰

گزارشی از قرار سالانه‌ی شعرا با رهبر انقلاب

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: وقتی وارد محوطه‌ی حیاط بیت شدم فضا آرام بود و چند نفری نشسته بودند روی زیلوهای پهن‌شده در حیاط. هوا دم داشت، معلوم بود قبل از آمدن شعرا زمین را آب زده‌اند. همه داشتند خوش‌و‌بش می‌کردند. بعضی نشسته بودند در صف دوم و سوم نماز، لابد به هوای ...

 

۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۵

شیبانی سکوت 8 ساله‌ اش را شکست:

مقابل خواسته غیرقانونی احمدی نژاد ایستادم

رییس کل کم حرف بانک مرکزی در دولت هشتم و نهم سرانجام بعد از هشت سال سکوت خود را شکست و کمی از خاطراتش گفت.

 

۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۵

پشت پرده اختلاف بانک مرکزی و مرکز آمار بر سر نرخ تورم

طی چند روز گذشته، تفاوت نرخ‌های اعلام شده توسط بانک مرکزی و مرکز آمار ایران، بازتاب گسترده‌ای در میان رسانه‌ها داشت؛ اکنون مراکز تحقیقاتی و هم‏چنین اقتصاددانان باید بدانند آمارهای اعلام شده توسط مرکز آمار را مبنای فعالیت خود قرار دهند یا آمارهای اعلام شده توسط بانک مرکزی، تکلیف چیست؟

 

۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۱

پای حرف دل مردم

وقتی فقط تبلیغ کالای خارجی می بینیم چطور ایرانی بخریم؟

وقتی "پای حرف مردم" می‌نشینی و از دلایل نخریدن کالای ایرانی می‌پرسی، از کیفیت پایین، عدم‌زیبایی و فقدان خدمات پس از فروش می‌گویند و می‌پرسند: دولت خودش چرا کالای ایرانی مصرف نمی‌کند و چرا در بازار فقط تبلیغ کالای خارجی می‌بینیم؟