نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۶

"مرگ بر آمریکا" همان بیعت با غدیر است‌

خطیب نماز جمعه تهران با تاکید بر اینکه دشمن می‌خواهد ملت ایران را از سر دادن شعار "مرگ بر آمریکا" خسته کند، گفت: ما باید با شکوه‌تر از همیشه و گذشته "مرگ بر آمریکا" بگوئیم که این همان بیعت با غدیر است.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۵

یکسال پس ازشکست داعش زمان انتخابات سوریه

سفیر روسیه در فرانسه تاکید کرد: تا یک سال پس از شکست تروریست های داعش می‌توان انتخاباتی آزاد با نظارت بین المللی در سوریه برگزار کرد.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۷

هشدار نسبت به وقوع حوادث مشابه مِنا در حج

رئیس هلال احمر ایران با اشاره به اینکه سعودی‌ها از ظرفیت نرم افزاری یعنی آموزش‌، مدیریت صحنه و فرماندهی میدانی غافلند، گفت‌: سعودی‌ها از نظر تجهیزات مجهز هستند، اما مدیریت کلان میدانی واحد ندارند، بنابراین وقوع حوادث مشابه مِنا در حج بعید نیست.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۵

رئیس کمیسیون برجام مجلس:

برجام تا 30سال ایران رادرگیرمیکند/به اسنادبسیارمهمی در برجام دست یافتیم

زاکانی :با بررسی برجام در کمیسون ویژه به اسناد بسیاری مهمی در این خصوص دست یافتیم/جنس توافق اخیر متفاوت باتوافقات قبلی درسالهای82و87است و تعهداتی دارد که حداقل دو تا سه دهه ایران را درگیر می‌کند516مشرق

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۵

اگر در غدیر بودیم، شهادت می دادیم یا سکوت می کردیم؟

تصوّر کنید بعد از ظهور حضرت مهدی علیه السّلام به مناسبت اربعین حسینی، اعلام شود: «ایشان مسیر نجف به کربلا را پیاده طی خواهند کرد، برای همین از عموم علاقمندان جهت شرکت در این پیاده روی دعوت می گردد» به نظر شما چه اتّفاقی خواهد افتاد؟ امیدوارم باشیم و ببینیم.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۱

دفن 800حاجی آفریقایی درخاک عربستان

رئیس مجلس شورای اسلامی:بر اساس آمارهای بیش از ۷ تا ۸ هزار نفر در حادثه منا جان باختند همچنین دولت عربستان حدود ۸۰۰ نفر را از حجاج که بیشتر آفریقایی بودند در خاک‌‌ همان کشور دفن کرده است.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۰

رئیس سازمان حج و زیارت:

زمان انتقال شهدای مناهمچنان نامشخص است

اوحدی: بعید است پیکرها امروز و یا حتی صبح فردا به تهران منتقل شوند

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۷

حسین شریعتمداری:

ازرد توافقی که فاجعه است،هراس نداشته باشیم

مدیر مسئول روزنامه کیهان با حضور در جمع متحصنین مقابل مجلس گفت: به قول مدرس چرا باید ما از ترس مرگ خودکشی کنیم؟/ اگر می‌دانیم که برجام برای ما فاجعه آفرین است دربست آن را رد کنیم، مطمئن باشید هیچ اتفاقی نمی‌افتد

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۷

استقبال العبادی ازحملات هوایی روسیه در عراق علیه داعش

حیدر العبادی نخست وزیر عراق تاکید کرد کشورش از حملات هوایی روسیه علیه مواضع گروهک تروریستی عراق استقبال می کند.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۱

تحلیل نوری المالکی ازسخنان رهبر انقلاب

نخست وزیر سابق عراق در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار بین الملل تسنیم خواستار اجرای تحقیقات شفاف برای کشف دلایل فاجعه دلخراش منا شد و گفت که عاملان این حادثه باید مورد بازخواست و محاکمه قرار گیرند.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۹

فردا اولین جلسه محاکمه بابک زنجانی

بابک زنجانی و دو متهم دیگر پرونده بدهی به وزارت نفت، فردا ( شنبه) ۱۱ مهر در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی محاکمه می‌شوند.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۸

اخبار جدید جنتی از فاجعه منا

حجاج فوت شده۸ هزار نفرند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه بیانات مقام معظم رهبری یک اخطار جدی به عربستان بود، گفت: تعداد حجاج فوت شده در این حادثه از کشورهای مختلف دنیا قریب به ۸ هزار نفر پیش‌بینی می‌شود.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۳

عراقچی:تحقیقات درخصوص فاجعه مناآغازشود

معاون وزیر امور خارجه کشورمان می‌گوید آنچه اکنون مورد نیاز فوری است مسئولیت پذیری و شفافیت و انجام تحقیقات حرفه‌ای در مورد دلایل این حادثه ناگوار و راه‌های جلوگیری از آن در آینده است.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۹

نشست ضدایرانی وزیران خارجه شورای همکاری خلیج فارس وآمریکا

وزیر خارجه آمریکا و همتایانش در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس با تکرار ادعای واهی خود، ایران را به حمایت از تروریسم و دخالت در امور داخلی این کشورها متهم کردند.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۱

روایت «درگذشت» کاپیتان پرسپولیس

شب تلخی بود . شبی که هانای کوچک بی آنکه حتی یک بار بابا صدایش کرده باشد ، داغ پدر دید.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۹

خاطره‌شهیدصیادشیرازی از دره‌مخوف‌کردستان

کتاب «شب خاطره» در خود روایت فرماندهان و شاهدان عینی از جنگ را جای داده است. یکی از روایت‌های خواندنی این کتاب مربوط است به خاطره‌ای از شهید صیاد شیرازی از دره‌ای مخوف در کردستان.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۸

جزئیات کامل از جذب هیات‌علمی دانشگاه‌ها

رئیس مرکز جذب وزارت علوم اعلام کرد: مهلت ثبت نام متقاضیان، جذب هیات علمی دانشگاه‌ها ساعت ۲۴ امروز جمعه ۱۰ مهرماه به پایان می رسد.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۴

سرنوشت‌صدورکارتهای‌سوخت‌جدیدم

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، هرگونه توقف کارت‌های جدید بنزین خودروهای نوشماره و المثنی را رد کرد و گفت: هیچگونه محدودیتی برای صدور کارت‌های جدید بنزین وجود ندارد.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۳

بانوی تیرانداز ایران در صدر رنکینگ جهانی

الهه احمدی با از پیش رو برداشتن حریفات قدرتمند خود، سکوی نخست تیراندازی جهان را از آن خود کرد.

 

۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۰

هفته ناجا فرصتی برای ارائه کارنامه درخشان ناجا

فرمانده ناجا گفت: هفته ناجا فرصتی مناسب برای افزایش الفت و همدلی میان آحاد مردم و نخبگان جامعه با پلیس، محملی برای نشان دادن اقتدار و توانمندی در برقراری نظم و امنیت و ارائه کارنامه درخشان ناجاست.